Sledujte recenze na našem youtube kanálu IQFAN magazín !
  Sledujte recenze na youtube IQFAN !

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 200 Kč s naším slevovým kódem.

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 200 Kč s naším slevovým kódem.

7 příchutí VEEBA, recenze jak chutná nová jednorázová elektronka za 127 Kč od Philip Morris

PMI znovu rozšiřuje portfolio, uvádí na trh prémiovou jednorázovou elektronickou cigaretu pod novou značkou VEEBA. Hodí se do kapsy např. na krátké potahování, když není čas zapínat IQOS. Na konci článku najdete slevu a ještě odměnu za vrácení prázdné elektronky. 

Jednorázové elektronky zaznamenaly v posledním roce raketový nárůst prodejů, lidem vyhovuje možnost okamžitého použití bez zapínání, žádné dobíjení a nulová údržba. A když dojde, prostě se hodí do koše, což je dost velký ekologický problém, na který se naštěstí PMI soustředí a umožňuje prázdné zařízení vrátit na sběrných místech výměnou za 20 Kč.

IQOS komunita cestovatelů

Reálné zkušenosti uživatelů IQOS z dalších zemí.

Elektronka IQOS nenahradí

Jako uživatel IQOS jsem nikdy nebyl velký příznivce elektronických cigaret. První verze se musely plnit vodičkami, kterých jsem měl plnou pusu, pořád někudy vytékaly. Později přišla zařízení s výměnnými kapsemi, jako např. IQOS VEEV. To už sice bylo lepší, ale stále jsem se nezbavil kašle z množství páry, kterou produkovala. A dnes je tu VEEBA.

Koupit VEEBA

A ještě jedna věc mě u elektronek štvala, nikdy nekončící potahování znamenalo časté bolesti hlavy nebo žaludku. Člověku prostě nic nebrání bafat a bafat. Proto mám rád IQOS ILUMA, náplně TEREA mají přesně danou dobu použití jako cigareta. Právě tahle vlastnost je ale u jednorázovak vlastně výhodou, dá se použít kdekoli, krátce si zabafat a zase pokračovat třeba v práci. 

 

VEEBA je jiná než konkurence

S velkou nedůvěrou si občas od kamarádů potáhnu z různých čínských barevných a pomalovaných jednorázovek, které zaplavily trafiky. Na puse mi zůstávala nasládlá chuť podivuhodných chemických příchutí pojmenovaných po různém ovoci. A se stejnou nedůvěrou jsem rozbaloval novinku od PMI.

 

VEEBA je prémiové zařízení z hliníku s certifikátem o analýze (COA) obsahu, což je významný rozdíl oproti čínským značkám, u kterých se často diskutuje o nezávadnosti náplní. Po rozbalení můžete rovnou potahovat, není potřeba zapínat. Dodává se jen v jedné barvě, což je trochu problém, pokud máte po kapsách více příchutí. 

VEEBA mě překvapila, není sladká a nedělá obtěžující oblaka kouře, ze kterého jsem vždycky dostával záchvaty kašle. 

VEEBA dýmá tak akorát, pára je plná, přiměřeně kopne do krku, ale ne zas tolik, aby se člověk rozkašlal. A necítím na puse tu nasládlou chuť, kterou čínští výrobci přidávají do náplně, aby zvýšili vaší závislost.

 

7 variant VEEBA

Dost mě překvapilo, že všechny varianty s jedinou výjimkou obsahují mentol nebo mátu. Některé ovocné příchutě jsou jasné, u jiných jde o zajímavé experimenty. Všechny obsahují 2ml náplň s 20 mg/ml nikotinu, což by mělo vystačit až na 500 potažení

 • VEEBA Turquoise - tyrkysová
  Příjemná jemná chladivá chuť, která krásně voní po mátě.  
 • VEEBA Mauve - růžová
  Spoustu ovoce, borůvka a jahoda, nasládlá lehce mentolová chuť.
 • VEEBA Summer - žlutá
  Překvapivá kombinace melounu a jablka s trochou máty. 
 • VEEBA Coral Pink - světle růžová
  Meloun s vodním melounem :-), zvláštní kombinace s mentolem.
 • VEEBA Red - červená
  Jemné dračí ovoce s jahodou a lehkým mentolem.
 • VEEBA Yellow Green - zelená
  Zelené kyselé jablko s mentolem.
 • VEEBA Indiblue - fialová
  Borůvka s granátovým jablkem BEZ MENTOLU.

Cena a prodej VEEBA

VEEBA se prodává v eshopu, ve značkových prodejnách a také v běžné prodejní síti za cenu 169 Kč za kus. Na webu IQOS.com můžete pořídit čtyři kusy VEEBA za cenu tří, jeden kus tedy vyjde na 127 Kč.

Koupit VEEBA

Neházejte VEEBA do koše, recyklujte za 20 Kč

Výrobce si uvědomuje u prémiových zařízení svou povinnost vůči životnímu prostředí a zaměřil se na recyklovatelnost, přes 80% komponent VEEBA je vyrobeno z recyklovatelných materiálů. Na sběrných místech můžete využít program zpětného odběru použitých zařízení VEEBA, za každé obdržíte zpět 20 Kč na nákup dalšího zařízení

Upravit

IQFAN magazín Youtube

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.