Sledujte recenze na našem novém youtube kanálu IQFAN magazín !
  Sledujte recenze na youtube IQFAN !

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 360 Kč s naším slevovým kódem.

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 360 Kč s naším slevovým kódem.

Co dělat, když náplně HEETS pro IQOS netáhnou, jsou tvrdé nebo přeplněné

Náplně HEETS pro IQOS občas mívají proměnlivou kvalitu, mohou být přeplněné nebo hůře táhnout, zřejmě hodně záleží na jejich skladování u dodavatele nebo v trafice. Co dělat, když IQOS netáhne?

0

V naší Facebookové skupině se občas objeví příspěvek, ve kterém si majitelé IQOS stěžují na proměnlivou kvalitu HEETS. Podle mnoha reakcí se situace hodně zlepšila po změně receptury a označení krabiček, ale stále se objevují příliš tvrdé kusy v krabičce, které hůře táhnou nebo se těžce nasazují do ohřívače. 

 

Než si řekneme, jak zkusit problém řešit, věřte, že i na náplně HEETS se vztahuje záruka a stejně jak bezproblémově se Philips Morris staví k reklamacím IQOS, vztřícný je i k výměně náplní. Pokud by vám dělali problém v trafice, obraťte se na značkovou prodejnu (seznam prodejen). 

 

Jak zlepšit kvalitu HEETS

Ale protože se málokomu bude chtít běhat reklamovat krabičku, zkuste si poradit sami.

  • Základem je mít vyčištěný nahřívač, zejména odškrábnuté usazeniny z kořenu planžety, která má na potah významný vliv. Jak správně čistit IQOS.
  • Náplň můžete zasunout cca po pěti vteřinách po zapnutí do rozehřátého holderu, horká planžeta projede tabákem jako po másle. 
  • Tabákovou část náplně můžete předem zkusit promnout mezi prsty. Pozor, abyste ji neodlomili, jde to snadno, je dlouhá jen jeden centimetr, zbytek je filtr. 
  • Zkuste náplň profouknout ze strany tabáku, někteří uživatelé tvrdí, že pak lépe táhnou.
  • Náplň s horním krytem můžete v průběhu potahování vycvaknout, otočit ji o 90° a znovu zasadit, někdy začne více dýmit.
  • Někteří uživatelé nedají dopustit na mrazení HEETS. Po několika hodinách v mrazáku a následném rozehřátí v pokojové teplotě údajně dojde k jejich provlhčení.
  • Kdo pamatuje socialistické cigarety, vzpomene si na nalíznutí papírku z boku pro zvlhčení. Funguje i u HEETS, jen to nepřežeňte, kouř je pak žhavý jak z pece.

Mějte na paměti, že jde o babské rady, každý na ně má svůj názor. Někdo si bez profouknutí nezakouří, jiný přísahá, že nikdy s kvalitou HEETS neměl problém, další tvrdí, že jsou vadné kusy v každé druhé krabičce. Napište nám do komentářů nebo na FB, jakou zkušenost máte vy!

Patří do rubriky: TIPY A NÁVODY
Upravit

IQFAN magazín Youtube

Mohlo by vás zajímat

Rychlý návod a užitečné tipy, jak správně kouřit náplně HEETS, jak často čistit holder

0

Přinášíme vám několik užitečných tipů, jak správně kouřit elektronickou cigaretu IQOS, jak správně a často čistit IQOS, co dělat, když jsou HEETS příliš tvrdé a netáhnou, jak správně nabíjet. Přečtete si užitečné tipy, jak často používat čistítko nebo lihové tyčinky. 

Novinky

Jaké náplně končí? EU od 23.října zakazuje prodej ochucených variant HEETS a TEREA

0

Množí se dotazy uživatelů, kterým různé chytré horákyně v trafikách nebo benzínkách tvrdí, že končí prodej HEETS. Oficiální informace to vyvrací, ukončení prodeje není naplánováno. Díky nařízení EU však končí ve všech unijních státech ovocné příchutě u nahřívaných tabákových náplní. 

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.