Sledujte recenze na našem youtube kanálu IQFAN magazín !
  Sledujte recenze na youtube IQFAN !

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 360 Kč s naším slevovým kódem.

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 360 Kč s naším slevovým kódem.

Co je IQOS ILUMA, jak funguje, jak chutná a kde ho koupit?

IQOS ILUMA je elektronické zařízení na ohřívání tabákových náplní TEREA při teplotě cca 350°C, při kterém se uvolňuje pára a nikotin, nahrazující kouř z cigaret. Protože nehoří, neobsahuje dehet a je až o 95% méně škodlivější než cigarety.

0

IQOS, ze zkratky I quit ordinary smoking  (Končím s běžným kouřením), byl prvním zařízením na zahřívání taabáku a stále zůstává leaderem trhu. Třetí generace IQOS ILUMA nahřívá skutečný tabák revolučně pomocí indukčního nahřívání uvnitř každé náplně. 

Videorecenze na YouTube

 

Zastrčením náplně do nahřívače (holderu) dochází k zahřívání na teplotu asi 350°C, oproti hoření u běžné cigarety až 850°C. Během nahřívání se začne uvolňovat z tabáku nikotin a glycerin, který se začne přeměňovat ve vodní páru, její vdechnutí je podobné klasické chuti cigaret, po vydechnutí je ale bez zápachu a okamžitě se rozplyne.

Cílem Philip Morris je, aby IQOS postupně úplně nahradil běžné cigarety.

Protože TEREA nehoří, nevznikají desítky druhů dehtových spalin ani pevné částice, vdechované u běžné cigarety, Mnoha studiemi bylo prokázáno, že ačkoli užívání nikotinu způsobuje závislost, škodlivost IQOS je až o 95% nižší.

 

Jak koupit IQOS

Nejrychlejším způsobem, jak IQOS získat se slevou pro nového zákazníka, je nákup v eshopu výrobce s naším slevovým kódem. 

Jak koupit IQOS se slevou

 

Jak funguje IQOS ILUMA

K nahřívání tabáku v náplních TEREA dochází indukcí nahřívacího tělíska uvnitř každé náplně. 
Tabákovou náplň TEREA uživatel tlakem namáčkne do nahřívače, který je podobný doutníčku. Podržením tlačítka IQOS aktivuje a po cca 15 sekundách začne na dobu 6 minut nebo 14 potáhnutí zahřívat tabák
 
Před koncem nahřívání nahřívač zavibruje a po dalších 30 vteřinách se vypne. Náplň se vyjme a vyhodí. Po dvou náplních je potřeba nahřívač vrátit do nabíječky a asi 4 minuty nabíjet. Nabíječka má kapacitu asi na 25 nabití nahřívače. Výjimkou je model ILUMA ONE, který vydrží na cca 20 použití za sebou. 

 

Tři druhy IQOS ILUMA

Podrobné recenze najdete v rubrice Recenze ILUMA. Jaké jsou aktuální ceny najdete v našem návodu jak koupit IQOS se slevou.

AKTUÁLNÍ CENY IQOS ILUMA

Jaké jsou příchutě náplní TEREA

Pro starší modely IQOS existují příchutě HEETS, pro IQOS ILUMA se používají výhradně TEREA, vzájemně je nelze zaměňovat. Příchutě jsou jinak shodné a mají stejné názvy např. TEREA Bronze vs. HEETS Bronze. 

 

O tom, jak jednotlivé varianty chutnají, jsme napsali mnoho článků, najdete je v rubrice TEREA. V roce 2023 je v nabídce 13 variant, od září 2023 však došlo k zákazu ochucování nápní a nabídka se bude měnit. 

Rubrika TEREA

Upravit

IQFAN magazín Youtube

Mohlo by vás zajímat

Recenze IQOS ILUMA s indukčním nahříváním, nástupcem IQOS 3 DUO

0

Nejnovější IQOS ILUMA vypadá, jako by vypadla z oka IQOS 3 DUO, ale ve skutečnosti jde o velkou revoluci, protože nahřívá náplně TEREA pomocí indukce. Rozdíl poznáte hned po rozbalení, v krabičce chybí čistítko i čistící tyčinky, protože už nikdy nebude potřeba čistit. Ukážeme vám, v čem se liší a proč byste si ho měli koupit.

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.