Sledujte recenze na našem youtube kanálu IQFAN magazín !
  Sledujte recenze na youtube IQFAN !

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 360 Kč s naším slevovým kódem.

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 360 Kč s naším slevovým kódem.

Co je IQOS Mesh, elektronická cigareta s kapslovými náplněmi VEEV

IQOS Mesh je dalším zařízením z rodiny elektronických cigaret od Philip Morris. Je velmi podobný standartní elektronické cigaretě, ale plní se jednorázovými kapslemi s liquidem v gelu. 

Philip Morris bere přechod k alternativním a především méně škodlivým způsobům kouření opravdu vážně. Vyvíjí současně několik zařízení, která mají omezit rizika a současně zachovat udržitelný business pro akcionáře. Představili jsme vám jednorázové TEEPS, pracující na principu ohřívání tabáku pomocí uhlíkového zahřívání. Ve Velké Británii se prodává také elektronická cigareta IQOS Mesh.

 

Co je IQOS Mesh

IQOS Mesh je v podstatě klasická elektronická cigareta, do které se ale vkládají jednorázové kapsle s gelovou náplní. Pracuje na principu odpařování směsi glycerinu a nikotinu, tzv. liquidu jako běžné elektronické cigarety. Díky gelovým kapslím však odstraňuje nepohodlné plnění tekutými liquidy, nehrozí její vytečení a nevyžaduje náročné čištění.

 

IQOS Mesh má rozměry 158 mm x 18,5 mm s hmotností 61 g, je tedy poměrně dlouhý. Baterii o kapacitě 900 mAh nabijete do 90 minut, nabití signalizuje kontrolka na vypínači, při úrovni 25% začne svítit červeně. Jedno nabití vydrží podle výrobce na jednu kapsli, s menší intenzitou potahování jsme však dosáhli až jedné a půl kapsle. Dostupný je v barvách Metallic Gray, Deep Teal, Soft Bronze.

 

Hlavní nevýhoda je podobná jako u všech elektronických cigaret, počet potažení je omezen pouze náplní, není nijak omezené počtem jako u IQOS Heat-Not-Burn (HnB) nebo konvenční cigarety. Uživatel tedy není nijak informován, kolikrát už potáhnul, záleží jen na jeho svobodném rozhodnutí. To bohužel může vést k nadměrnému užívání, zvýšení spotřeby a také závislosti na nikotinu. 

 

Co jsou náplně VEEV pro Mesh

Inovativní náplně VEEV jsou uzavřené kapsle s 2 ml gelu, které se do IQOS Mesh snadno vkládají a po spotřebování se vyhodí. Díky tomu je zaručený obsah náplně, výrobce garantuje testované složení. Tím odpadá riziko nákupu neautorizovaných tekutých liquidů, běžně prodávaných pro elektronické cigarety, kde složení nikdo nezaručí, současně ale omezuje použití výhradně na kapsle od výrobce. Vydrží přibližně dvojnásobek počtu potažení z běžné cigarety, při zachování předchozích zvyků by tedy mělo jít o poloviční zlevnění nákladů oproti cigaretám. 

 

Příchutě VEEV

  • Mellow tobacco
  • Tobacco harmony
  • Cool peppermint
  • Chai zing
  • Passionfruit zest
  • Red berry fusion
  • Pitanga fruit twist

 

Cena IQOS Mesh je £19.99, náplně VEEV se prodávají po dvou kapslích s obsahem nikotinu 6 mg, 11 mg nebo 18 mg za £3,99.

Upravit

IQFAN magazín Youtube

Mohlo by vás zajímat

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.