Sledujte recenze na našem youtube kanálu IQFAN magazín !
  Sledujte recenze na youtube IQFAN !

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 200 Kč s naším slevovým kódem.

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 200 Kč s naším slevovým kódem.

Covid-19: Philip Morris zastavil na týden výrobu HEETS v Boloni

Philip Morris International Inc. dnes v rámci podpory omezení šíření nemoci Covid-19 oznámil dočasné zastavení výroby na jeden týden ve své továrně v italské Boloni, která produkuje okolo 50% světové produkce HEETS. 

0

Philip Morris neočekává vyčerpání zásob na hlavních trzích, spotřebitelé mají podle něj dostatečný přístup k náplním HEETS, podle plánu existují zásoby pro všechny trhy až na dva měsíce, v provozu zatím zůstávají ostatní provozy s roční kapacitou výroby až 70 miliard balení.

Situaci budeme pečlivě sledovat, abychom co nejdříve obnovili provoz, v závislosti na vládních potřebách.


"Rozhodli jsme se proto dočasně pozastavit provoz v naší továrně poblíž Boloně." Jsme odhodláni plnit svou roli a v posledních dvou měsících jsme přijali řadu opatření na ochranu našich zaměstnanců a zajištění kontinuity dodávek našim zákazníkům a potřebitelům," uvedl Jacek Olczak, provozní ředitel PMI.

 

Philip Morris zavedl celosvětově od počátku pandemie Covid-19 celosvětově mnoho opatření na ochranu zaměstnanců, doporučil práci z domova, zrušil služební cesty a větší obchodní schůzky, v továrnách se pohybují pouze nezbytní pracovníci. Zvýšila se hygienická opatření a tam, kde je to možné, provádí se teplotní screening zaměstnanců. 

 

Podle českého zastoupení se v Kutné Hoře zatím podobné opatření nechystá, zásobování je plynulé a i v ČR máme dostatečné zásoby HEETS pro celé období nouzových opatření.

Upravit

IQFAN magazín Youtube

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.