Sledujte recenze na našem youtube kanálu IQFAN magazín !
  Sledujte recenze na youtube IQFAN !

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 200 Kč s naším slevovým kódem.

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 200 Kč s naším slevovým kódem.

Další revoluce! Jednorázové nehořící cigarety TEEPS jsou ještě pohodlnější než IQOS

IQOS zahřívá tabák, ale nehoří. Aby fungoval, potřebuje pomocí elektřiny rozpálit nahřívací čepel. Philips Morris ale ve pokračuje ve vývoji. Co kdybyste si zapálili tabákovou náplň TEEPS zapalovačem a ona přesto nehořela? 

0

Philip Morris souběžně vyvíjí několik variant, jak dodat kuřákům nikotin bez hoření se sníženým rizikem. Základní platformu, která se zatím zdá mít největší budoucnost, dobře známe jako IQOS. Druhou vývojovou verzí na bázi elektronické cigarety je IQOS Mesh, který ohřívá náplně VEEV obsahující gelový liquid s nikotinem. Mesh se zkušebně prodává ve Velké Británii. 

 

Nejodvážnější platformou jsou TEEPS, bez dobíjení základny a nahřívače, zdrojem tepla je uhlíkové zahřívání. Jednorázové náplně obsahují skutečný tabák a jejich dutinka je na konci vybavena uhlíkovou špičkou, která po zapálení běžným zapalovačem zahřívá tabák podobně jako IQOS. Náplně se po využití vyhodí.

IQOS komunita cestovatelů

Reálné zkušenosti uživatelů IQOS z dalších zemí.

Zatímco IQOS vyžaduje zvýšenou péči, dobíjení a čištění, TEEPS se o hodně víc podobají běžným cigaretám. Philip Morris si pro otestování prodeje v roce 2018 vybral neobvyklou destinaci Santo Domingo v Dominikánské republice.

Nehořící náplně TEEPS

Ukázalo se však, že výroba by byla nerentabilní a u zákazníků se projevily problémy se shášením uhlíkové špičky. Projekt TEEPS byl proto zatím pozastaven a odložen na neurčito. Philip Morris technologii představil na svém webu, kde si ji můžete prohlédnout i vy. 

Unikátní fotografie pro vás pořídil kolega Greg, který vlastní největší unikátní sbírku IQOS na světě, další si můžete prohlédnout v galerii pod článkem. 

Napište nám do komentářů, jak by se vám líbilo kupovat si krabičky nehořících cigaret, které doutnají a přitom se nehoří? 

Zdroj: foto: Greg
Upravit

IQFAN magazín Youtube

Mohlo by vás zajímat

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.