Nezávislý web, Philip Morris Products S.A. ho neautorizoval, nepřevzal nad ním záštitu ani ho jinak neschválil.

JAK ZÍSKAT IQOS ZDARMA

Revoluční systém užívání tabáku můžete získat s naší slevou zdarma ke kartonu náplní HEETS.

IQOS můžete s naší slevou získat zdarma ke kartonu HEETS.

Dostupnost HEETS se rozšiřuje o další země, koupíte je v Maďarsku, v létě Rakousko a USA

Dostupnost náplní HEETS pro IQOS se opět rozšiřuje. Nově přibyly čtyři země v čele s Maďarskem, v létě se můžeme těšit na další, mimo jiné i Rakousko a USA. 

0

IQOS se šíří do dalších zemí. Oficiální mapa na stránkách Philip Morris byla aktualizována o další čtyři země, americký úřad pro kontrolu potravin FDA schválil prodej IQOS v USA od léta a podle některých zdrojů na internetu se také chystá spuštění prodeje v sousedním Rakousku. Náš úplný seznam včetně zjištěných cen a také kde je IQOS zakázaný najdete v článku: 

Kde koupit IQOS v zahraničí, kolik stojí HEETS

Nové země na seznamu

  • Albánie
  • Bosna a Herzegovina
  • Maďarsko
  • Malajsie

 

Oficiální dostupnost IQOS

Andorra, Albania, Armenia, Bosnia and Herzegovina, Bulgaria, Canary Islands, Canada, Colombia, Croatia, Curaçao, Cyprus, Czech Republic, Denmark, Dominican Republic, France, Germany, Greece, Guatemala, Hungary, Italy, Israel, Japan, Kazakhstan, Korea, La Réunion, Latvia, Lithuania, Malaysia, Moldova, Monaco, the Netherlands, New Zealand, Palestine, Poland, Portugal, Romania, Russia, Serbia, Slovak Republic, Slovenia, South Africa, Spain, Switzerland, Ukraine, the United Kingdom.

Patří do rubriky: Novinky
Upravit

IQOSmag Youtube

Mohlo by vás zajímat

Novinky

IQOS je zdravější, má nízkou škodlivost a začíná být levnější než cigarety

0

O škodlivosti IQOS se od zahájení prodeje vedou vášnivé diskuze. S přibývajícím časem toho o zahřívání tabáku víme stále více ze zkušeností, i mnoha odborných studií. Je ale třeba stále myslet na to, že každé užívání tabáku je škodlivé.  

comments powered by Disqus