JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Revoluční systém nahřívání tabáku koupíte levněji s naší slevou 300 Kč.

Revoluční systém nahřívání tabáku koupíte s naší slevou 300 Kč levněji.

Elektronická cigareta IQOS bojuje o budoucnost, Philip Morris musí prokázat, že nepodvádí

Philip Morris musí v USA tvrdě obhajovat svůj nový produkt IQOS, který uvádí na trh jako zdravější variantu běžné cigarety. Názory vědců jsou ale opatrnější a žádají další nezávislé studie. 

0

Nové elektronické zařízení IQOS funguje na bázi zahřívání tabákových náplní při teplotě asi 350°C. Náplně v podobě zkrácené cigarety se zasunují do speciálního nahřívače. Revoluce v kouření odstraňuje podle výzkumů výrobce o neuvěřitelných dvou milionech stránkách až 90% zdraví škodlivých látek vznikajících při spalování tabáku v běžné cigaretě. 

Aktualizace: FDA schválil HEETS do prodeje v USA

 

Argumentem odporu proti cigaretám některých lékařů je především velmi úspěšný boj proti kouření v posledních letech. Počet kuřáků v USA je na historickém minimu a panuje obava, že IQOS mohl ovlivnit především mladší generaci a klesající trend nekuřáctví ohrozit. 

IQOS i přes diskuze odborníků rozhodně odstraňuje až 300 škodlivých látek z cigaret, přináší čistější dýchání a méně kašle.

 

Philip Morris tvrdí, že vyvinul IQOS za více než tři miliardy dolarů aby méně ohrožoval životy kuřáků a očekává, že zahřívaný tabák v blízské budoucnosti úplně nahradí klasické cigarety. 

 

Lákají ho samozřejmě i vysoké zisky, neboť zatím zahřívání tabáku podléhá snížené spotřební dani, ale cena náplní je jen o něco nižší než běžné dražší cigarety. Experti ale vedou diskuzi o skutečné škodlivosti, podle zatím jediné nezávislé studie jsou totiž úrovně některých látek jiné, než v uvádí výrobce. Ten svou investici brání, proti autorům vystoupil velmi tvrdě a jejich výsledky zpochybnil. 

IQOS není jediným tabákovým zahřívačem na trhu, své řešení Ploom testuje v Japonsku JTI, British American Tobacco své Glo prodává i v Evropě. Japonsko si nevybírají firmy náhodou, vaporizéry jsou tam extrémně úspěšné a přebírají většinu kuřáků, Philip Morris musel dokonce kvůli extrémnímu zájmu o IQOS v narychlo měnit výrobu klasických cigaret v některých továrnách na náplně HEETS.

Upravit

IQOSmag Youtube

Mohlo by vás zajímat

Nová generace IQOS ILUMA je budoucnost, nahřívá tabák bez vnitřní čepele

0

Společnost Philip Morris Japan zahájila prodej nové generace IQOS nazvané ILUMA. V nabídce jsou dva typy produktů, IQOS Irma a IQOS Irma Prime. Převratnou novinkou je zahřívání tabáku pomocí indukce bez středové čepele, což zlepší požitek a odstraní poruchovost a znečišťování.

comments powered by Disqus

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.