Sledujte recenze na našem youtube kanálu IQFAN magazín !
  Sledujte recenze na youtube IQFAN !

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 200 Kč s naším slevovým kódem.

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 200 Kč s naším slevovým kódem.

Elektronická cigareta IQOS bojuje o budoucnost, Philip Morris musí prokázat, že nepodvádí

Philip Morris musí v USA tvrdě obhajovat svůj nový produkt IQOS, který uvádí na trh jako zdravější variantu běžné cigarety. Názory vědců jsou ale opatrnější a žádají další nezávislé studie. 

0

Nové elektronické zařízení IQOS funguje na bázi zahřívání tabákových náplní při teplotě asi 350°C. Náplně v podobě zkrácené cigarety se zasunují do speciálního nahřívače. Revoluce v kouření odstraňuje podle výzkumů výrobce o neuvěřitelných dvou milionech stránkách až 90% zdraví škodlivých látek vznikajících při spalování tabáku v běžné cigaretě. 

Aktualizace: FDA schválil HEETS do prodeje v USA

IQOS komunita cestovatelů

Reálné zkušenosti uživatelů IQOS z dalších zemí.

Argumentem odporu proti cigaretám některých lékařů je především velmi úspěšný boj proti kouření v posledních letech. Počet kuřáků v USA je na historickém minimu a panuje obava, že IQOS mohl ovlivnit především mladší generaci a klesající trend nekuřáctví ohrozit. 

IQOS i přes diskuze odborníků rozhodně odstraňuje až 300 škodlivých látek z cigaret, přináší čistější dýchání a méně kašle.

 

Philip Morris tvrdí, že vyvinul IQOS za více než tři miliardy dolarů aby méně ohrožoval životy kuřáků a očekává, že zahřívaný tabák v blízské budoucnosti úplně nahradí klasické cigarety. 

 

Lákají ho samozřejmě i vysoké zisky, neboť zatím zahřívání tabáku podléhá snížené spotřební dani, ale cena náplní je jen o něco nižší než běžné dražší cigarety. Experti ale vedou diskuzi o skutečné škodlivosti, podle zatím jediné nezávislé studie jsou totiž úrovně některých látek jiné, než v uvádí výrobce. Ten svou investici brání, proti autorům vystoupil velmi tvrdě a jejich výsledky zpochybnil. 

IQOS není jediným tabákovým zahřívačem na trhu, své řešení Ploom testuje v Japonsku JTI, British American Tobacco své Glo prodává i v Evropě. Japonsko si nevybírají firmy náhodou, vaporizéry jsou tam extrémně úspěšné a přebírají většinu kuřáků, Philip Morris musel dokonce kvůli extrémnímu zájmu o IQOS v narychlo měnit výrobu klasických cigaret v některých továrnách na náplně HEETS.

Upravit

IQFAN magazín Youtube

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.