Sledujte recenze na našem youtube kanálu IQFAN magazín !
  Sledujte recenze na youtube IQFAN !

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 360 Kč s naším slevovým kódem.

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 360 Kč s naším slevovým kódem.

Hraj hry a kvízy a získej body do IQOS Club, za které nakoupíš vánoční dárky

IQOS Club přináší stále nové aktivity, můžete za ně získat body do své peněženky, které později vyměníte za slevové vouchery. Opakovaným hraním získáte třeba karton náplní zdarma. 

0

Nové stránky pro hraní her nebo IQOS Academy přináší možnost získat body na účet IQOS Club. Na uvedených adresách najdete dva způsoby jak vydělávat body. 

IQOS Academy

Výrobce IQOS má zájem vzdělávat své uživatele zábavnou formou. Na stránce akademie najdete tři sekce Produkty, Věda a Uddržítelnost, ve kterých se na několik klinutí nejdříve dozvíte informace, za které následně obdržíte 50 bodů do peněženky. Úseky jsou rozdělené časově, po zodpovězení prvního kvízu počkáte několik dní na odemčení dalšího úseku. 

Na stránce akademie najdete i bonusový kvíz za dlaších 50 bodů. 

 

Hrajte hry

Ještě zábavnější je hraní her. Ani tady se nevyhnete informacím o nahřívání tabáku a také o ecigaretě VEEV. Hraní ale nevyžaduje velké znalosti a body získává každý. 

 

Adventní kalendář

A jako bonus si navíc můžeme od 1.12. každý den otevřít okénko adventního kalendáře za 25 bodů z peněženky. V kalendáři jsou krásné vánoční dárky, lístky na koncert, nový úžasný keramický IQOS popelník, vouchery do Alzy a další. Každý den někdo vyhraje novou limitovanou edici IQOS ILUMA STARDRIFT. 

Upravit

IQFAN magazín Youtube

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.