Sledujte recenze na našem youtube kanálu IQFAN magazín !
  Sledujte recenze na youtube IQFAN !

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 200 Kč s naším slevovým kódem.

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 200 Kč s naším slevovým kódem.

IQOS 3 DUO oficiálně v prodeji od 4. listopadu 2019 za 2490 Kč, dobíjí se za 15 sekund!

Philip Morris dnes oznámil v tiskové zprávě nové zařízení IQOS 3 DUO, které přináší revoluční vylepšení, nahřívač bude možné na jedno nabití použít na dva HEETY za sebou. 

0

O IQOS 3 DUO jsme vás informovali jako první v Evropě už koncem září po jeho představení v Japonsku. Přináší revoluční změny ve zrychleném dobíjení a umožňuje použít nahřívač dvakrát po sobě bez nutnosti nabíjení. 

Revoluční IQOS 3 DUO na dva HEETS za sebou, nabije se za poloviční čas

Nová barva Copper

IQOS 2 DUO bude nabízeno ve čtyřech současných barvách, ke které přibyde varianta Copper, tedy cihlově měděná, ve které najdeme už dnes dvířka a horní cap v nabídce příslušenství k IQOS 3. 

„Nadále investujeme do vědy a technologií s cílem vyvíjet výrobky, které splňují potřeby dospělých kuřáků,“ říká Andrea Gontkovičová, předsedkyně představenstva a generální ředitelka Philip Morris ČR a.s., a vysvětluje: „Od zákazníků víme, že někdy nechtějí čekat, než se jim nahřívač dobije pro druhé použití.“

IQOS komunita cestovatelů

Reálné zkušenosti uživatelů IQOS z dalších zemí.

Inteligentní dobíjení za 15 sekund

Podle některých zpráv, které kolují na blozích po internetu po prvních zkušenostech, je však dobíjení na první použití mnohem rychlejší než výrobce uvádí, po úplném vybití je IQOS 3 DUO připravený na první HEET už po 10-20 sekundách! Více vám ale potvrdíme až v naší recenzi, která bude následovat okamžitě po zahájení prodeje. 

 

Srovnání rychlosti dobíjení:

IQOS 3 DUO - 1:50 min

IQOS 3 - 3:30 min

IQOS 2.4 Plus - 4:10 min

Zahájení prodeje a cena IQOS 2 DUO

Podle dnešní tiskové zprávy bude novinka od 4. listopadu 2019 nejdříve v eshopu a značkových prodejnách a později ve všech prodejních kanálech. ČR se tak zařadí do první vlny spuštění prodeje v Evropě, což potvrzuje její přední místo v oblíbenosti IQOS. Dostupnost bude zpočátku omezená, pokud máte zájem o koupi, neváhejte. 

Srovnání všech modelů IQOS v katalogu

Cena 2490 Kč s pěti krabičkami HEETS je jen nepatrně vyšší než u předchozího modelu, pro nováčky navíc s naším kódem 11466SAG se slevou 300 Kč po nákupu.

Jak koupit IQOS se slevou

Patří do rubriky: IQOS NOVINKY
Upravit

IQFAN magazín Youtube

Mohlo by vás zajímat

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.