Nezávislý web, Philip Morris Products S.A. ho neautorizoval, nepřevzal nad ním záštitu ani ho jinak neschválil.

JAK ZÍSKAT IQOS ZDARMA

Revoluční systém užívání tabáku můžete získat s naší slevou zdarma ke kartonu náplní HEETS.

IQOS můžete s naší slevou získat zdarma ke kartonu HEETS.

IQOS 3 DUO oficiálně v prodeji od 4. listopadu 2019 za 2490 Kč, dobíjí se za 15 sekund!

Philip Morris dnes oznámil v tiskové zprávě nové zařízení IQOS 3 DUO, které přináší revoluční vylepšení, nahřívač bude možné na jedno nabití použít na dva HEETY za sebou. 

0

O IQOS 3 DUO jsme vás informovali jako první v Evropě už koncem září po jeho představení v Japonsku. Přináší revoluční změny ve zrychleném dobíjení a umožňuje použít nahřívač dvakrát po sobě bez nutnosti nabíjení. 

Revoluční IQOS 3 DUO na dva HEETS za sebou, nabije se za poloviční čas

Nová barva Copper

IQOS 2 DUO bude nabízeno ve čtyřech současných barvách, ke které přibyde varianta Copper, tedy cihlově měděná, ve které najdeme už dnes dvířka a horní cap v nabídce příslušenství k IQOS 3. 

„Nadále investujeme do vědy a technologií s cílem vyvíjet výrobky, které splňují potřeby dospělých kuřáků,“ říká Andrea Gontkovičová, předsedkyně představenstva a generální ředitelka Philip Morris ČR a.s., a vysvětluje: „Od zákazníků víme, že někdy nechtějí čekat, než se jim nahřívač dobije pro druhé použití.“

 

Inteligentní dobíjení za 15 sekund

Podle některých zpráv, které kolují na blozích po internetu po prvních zkušenostech, je však dobíjení na první použití mnohem rychlejší než výrobce uvádí, po úplném vybití je IQOS 3 DUO připravený na první HEET už po 10-20 sekundách! Více vám ale potvrdíme až v naší recenzi, která bude následovat okamžitě po zahájení prodeje. 

 

Srovnání rychlosti dobíjení:

IQOS 3 DUO - 1:50 min

IQOS 3 - 3:30 min

IQOS 2.4 Plus - 4:10 min

Zahájení prodeje a cena IQOS 2 DUO

Podle dnešní tiskové zprávy bude novinka od 4. listopadu 2019 nejdříve v eshopu a značkových prodejnách a později ve všech prodejních kanálech. ČR se tak zařadí do první vlny spuštění prodeje v Evropě, což potvrzuje její přední místo v oblíbenosti IQOS. Dostupnost bude zpočátku omezená, pokud máte zájem o koupi, neváhejte. 

Srovnání všech modelů IQOS v katalogu

Cena 2490 Kč s pěti krabičkami HEETS je jen nepatrně vyšší než u předchozího modelu, pro nováčky navíc s naším kódem 11466SAG se slevou 300 Kč po nákupu.

Jak koupit IQOS 3 DUO SET

 

Patří do rubriky: IQOS
Upravit

IQOSmag Youtube

Novinky

IQOS je zdravější, má nízkou škodlivost a začíná být levnější než cigarety

0

O škodlivosti IQOS se od zahájení prodeje vedou vášnivé diskuze. S přibývajícím časem toho o zahřívání tabáku víme stále více ze zkušeností, i mnoha odborných studií. Je ale třeba stále myslet na to, že každé užívání tabáku je škodlivé.  

comments powered by Disqus