Sledujte recenze na našem novém youtube kanálu IQFAN magazín !
  Sledujte recenze na youtube IQFAN !

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 300 Kč s naším slevovým kódem.

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 300 Kč s naším slevovým kódem.

IQOS 3 DUO se nabije na dvě náplně HEETS za sebou za poloviční čas

Philip Morris dnes představil nový model IQOS 3 s přívlastkem duo a jednou novou barvou. Holder se nabije na dvě náplně HEETS za sebou, pro první už za polovinu času ve srovnání s běžnou IQOS 3.

0

IQOS 3 DUO

Dnešní představení IQOS 3 DUO v Japonsku sklidilo velký ohlas, nejnovější model totiž přináší nejžádanější inovaci. Konec dlouhému čekání na dobití u ranní kávy nebo během přestávky, nahřívač je díky bleskovému dobíjení připraven pro první HEETS za polovinu času oproti minulým modelům, za 3,5 minuty se nabije dokonce na dvě použití za sebou

 

Koupit IQOS 3 DUO

 

Na obrázku můžete vidět novou druhou kontrolku, každá signalizuje nabití pro jeden HEET, které můžete, ale nemusíte využít za sebou. Po prvním HEETU můžete nahřívač vrátit do nabíječky a za 3,5 minuty je opět připraven na dvě použití za sebou, nebo můžete využít obě nabití a po vrácení do nabíječky je nahřívač po 2 minutách připraven na první HEET, za 3:30 minuty na dvě použití.  

IQOS 3 DUO se dvěma kontrolkami na nahřívači i dobíječce

Inteligentní dobíjení za 15 sekund

Podle některých zpráv, které kolují na blozích po internetu po prvních zkušenostech, je však dobíjení na první použití mnohem rychlejší než výrobce uvádí, po úplném vybití je IQOS 3 DUO připravený na první HEET už po 10-20 sekundách!

 

Srovnání rychlosti dobíjení:

IQOS 3 DUO - 1:50 min

IQOS 3 - 3:30 min

IQOS 2.4 Plus - 4:10 min

 

IQOS 3 DUO Copper

Společně s novinkou byla uvedena také nová barva, měděnný odstín pojmenovaný Copper. V nabídce zůstanou i současné varianty, celkem si vybereme z pěti barev:

  • IQOS 3 DUO - Copper
  • IQOS 3 DUO - Warm White
  • IQOS 3 DUO - Stellar Blue
  • IQOS 3 DUO - Brilliant Gold
  • IQOS 3 DUO - Velvet Gray 

Díky velkému rozšíření se IQOS 3 DUO začal jako v první zemi dnes nabízet v Japonsku, Evropa bude následovat později stejně jako u loňské premiéry IQOS 3. U nás ho tedy můžeme očekávat přibližně do dvou měsíců, určitě ale stihne vánoční trh. 

 

IQOS 3 Duo postupně nahradí současný IQOS 3. V Japonsku je cena jen nepatrně vyšší než předchozí model, v přepočtu vychází na 2300 Kč. My budeme novinku netrpělivě očekávat, protože nám přijde revoluční, napište nám do komentářů, co si o vylepšení myslíte vy? 

   

Patří do rubriky: IQOS NOVINKY
Upravit

IQFAN magazín Youtube

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.