Nezávislý magazín, Philip Morris Products S.A. ho neautorizoval, nepřevzal nad ním záštitu ani ho jinak neschválil.

JAK ZÍSKAT IQOS ZDARMA

Revoluční systém užívání tabáku můžete získat s naší slevou zdarma ke kartonu náplní HEETS.

IQOS můžete s naší slevou získat zdarma ke kartonu HEETS.

IQOS 3 zdarma za tři doporučení, navýšená odměna 600 Kč pro všechny

Až do poloviny července získá každý člen IQOS Club IQOS 3 zdarma, pokud doporučí nákup pro tři své kamarády. Všem se navýší odměna na 600 Kč. 

0

V období od 1.6. do 15.7. 2019 získá každý člen IQOS clubu za tři doporučení nákupu pomocí vlastního club kódu IQOS 3 zdarma. Kdo o něj nebude mít zájem, může si nastavit zaslání odměny formou voucheru jako doposud. Odměna je současně dočasně zvýšena na 600 Kč pro každého člena clubu.

 

Jak získat IQOS 3 zdarma

Je to jednoduché. Oslovte své kamarády, známé nebo kolegy kuřáky a doporučte jim IQOS. Akce platí pro nákup v eshopu i přes IQOS partnery. Důležité je při nákupu zadat váš unikátní slevový kód. Pokud ho nemáte, volejte infolinku 800 413 13, kde vám ho připomenou.

 

Jakmile kamarád zakoupí libovolný IQOS a nahlásí váš doporučovací club kód, on obdrží slevu 300 Kč na další nákup a vám dorazí do emailu oznámení o doporučení, za druhého kamaráda získáte další oznámení. Až do této chvíle můžete změnit odměnu na hotovost pomocí odkazu v emailu. Pokud ji nezměníte, za třetí doporučení automaticky získáváte poukaz na IQOS 3 zdarma, který uplatníte v eshopu nebo obchodech IQOS. Pokud budete opravdu aktivní, za každé další doporučení získáte 600 Kč formou voucheru.

Patří do rubriky: IQOS
Upravit

IQOSmag Youtube

Novinky

comments powered by Disqus