Sledujte recenze na našem youtube kanálu IQFAN magazín !
  Sledujte recenze na youtube IQFAN !

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 200 Kč s naším slevovým kódem.

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 200 Kč s naším slevovým kódem.

IQOS 3 zdarma za tři doporučení, navýšená odměna 600 Kč pro všechny

Až do poloviny července získá každý člen IQOS Club IQOS 3 zdarma, pokud doporučí nákup pro tři své kamarády. Všem se navýší odměna na 600 Kč. 

0

V období od 1.6. do 15.7. 2019 získá každý člen IQOS clubu za tři doporučení nákupu pomocí vlastního club kódu IQOS 3 zdarma. Kdo o něj nebude mít zájem, může si nastavit zaslání odměny formou voucheru jako doposud. Odměna je současně dočasně zvýšena na 600 Kč pro každého člena clubu.

 

Jak získat IQOS 3 zdarma

Je to jednoduché. Oslovte své kamarády, známé nebo kolegy kuřáky a doporučte jim IQOS. Akce platí pro nákup v eshopu i přes IQOS partnery. Důležité je při nákupu zadat váš unikátní slevový kód. Pokud ho nemáte, volejte infolinku 800 413 13, kde vám ho připomenou.

 

Jakmile kamarád zakoupí libovolný IQOS a nahlásí váš doporučovací club kód, on obdrží slevu 300 Kč na další nákup a vám dorazí do emailu oznámení o doporučení, za druhého kamaráda získáte další oznámení. Až do této chvíle můžete změnit odměnu na hotovost pomocí odkazu v emailu. Pokud ji nezměníte, za třetí doporučení automaticky získáváte poukaz na IQOS 3 zdarma, který uplatníte v eshopu nebo obchodech IQOS. Pokud budete opravdu aktivní, za každé další doporučení získáte 600 Kč formou voucheru.

Upravit

IQFAN magazín Youtube

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.