Sledujte recenze na našem youtube kanálu IQFAN magazín !
  Sledujte recenze na youtube IQFAN !

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 200 Kč s naším slevovým kódem.

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 200 Kč s naším slevovým kódem.

IQOS Motor Edition, nejkrásnější opravdová limitovaná edice, kterou běžně nekoupíte

IQOS se po světě prodává v různých limitovaných barevných variantách, v první polovině roku 2018 jste se mohli blýsknout karmínovou Ruby, od léta je v nabídce Blue a Pink. Motor Edition ale nekoupíte. 

0

Ačkoli jsou všechny barevné varianty označovány jako limitované edice, zpravidla je koupíte v každém IQOS Store, Ruby Edition se dokonce před ukončením prodeje dostala za zvýhodněnou cenu s kartonem HEETS i k partnerům. Během léta svádí zákazníci hon na vyprodanou metalízově růžovou Pink nebo modrou Blue.

IQOS komunita cestovatelů

Reálné zkušenosti uživatelů IQOS z dalších zemí.

IQOS Motor Edition

Skutečnou limitovanou edicí pro VIP zákazníky je v Evropě edice Motor. Poprvé jsme ho mohli zahlédnout v paddoku Formule 1, u nás ho mohli zákazníci vyhrát v soutěži pořádané při příležitosti Grand Prix motocyklů v Brně, prvních deset nejšťastnějších ho získalo společně se vstupenkami na hlavní závod za doporučení zařízení IQOS svým kamarádům.

Limitované edice nepřinášejí proti standartním variantám White a Navy žádné nové funkce, zaměřují se na pouze na design a jsou určeny zákazníkům, kteří se mají potřebu odlišovat. Motor má vnitřní tělo v zářivě červené barvě s kovově stříbřitými kryty dobíječky, která je doplněná matově černými tlačítky a horním víkem. 

 

Červený prvek se dostal i na holder, jde o úplně první variantu, která má barevný proužek mezi dolním matným černým a horním kovově stříbrným krytem. Černé barvy se dočkalo i tlačítko s bílou diodou. 

 

Vznikla opravdu povedená barevná variace, doplněná dokonce o černé čistítko a nabíječku do zásuvky, o které si nejen já dovolím tvrdit, že je zřejmě nejhezčí. Díky omezené dostupnosti by však mohl být zásadní problém s případnou reklamací, do každé země dorazilo je pár kusů a jeho majitelé mohou jen doufat, že PM má zajištěné náhrady.

 

Kde a za kolik koupit IQOS Motor

V České republice zatím Motor edice není ke koupi a ačkoli jsme několikrát zaslechli, že by se několik desítek kusů mohlo dostat do prodeje, tyrkysoví kolibříci z Philip Morris zatím zarytě mlčí. Větší štěstí měli na Slovensku, kde se u příležitosti otevření prvního IQOS Store v Bratislavě dostalo do prodeje 50 kusů za běžnou cenu 99 EUR (u nás 2690 Kč), do léta však byly vyprodány a další nedorazí.

 

Zbývají tedy jen překupníci na Aliexpress a dalších světových tržištích, cena je však ohromující, v rozumnějším případě okolo 6 tisíc, běžně i deset tisíc korun.

Patří do rubriky: LIMITOVANÉ EDICE
Upravit

IQFAN magazín Youtube

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.