Sledujte recenze na našem youtube kanálu IQFAN magazín !
  Sledujte recenze na youtube IQFAN !

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 200 Kč s naším slevovým kódem.

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 200 Kč s naším slevovým kódem.

IQOS je v hospodě povolený! Návod, jak se stát IQOS friedly podnikem a získat reklamu zdarma

Jste štamgastem a chcete užívat IQOS ve své oblíbené restauraci? Nebo majitel, který chce zvýšit návštěvnost svého baru nebo kavárny? Zaregistrujte se oficiálně jako IQOS friendly a získejte od výrobce benefity a reklamu zdarma. 

0

Jste majitel podniku a řešíte pokles návštěvnosti díky protikuřáckému zákonu? Povolte používání IQOS, na který se nevztahuje tzv. protikuřácký zákon. Rostoucí počet uživatelů aktivně vyhledává na oficiální mapě podniky, kde mohou IQOS užívat. Restauraci mohou na speciálním webu navrhnout i zákazníci.

 

Podle údajů Českého svazu pivovarů klesla výrazně výtoč a konzumace piva, poškodila i vás zákonná regulace? Stěžují si sousedé restaurace na hluk od venku postávajících kuřáků? Bojujte s důsledky zákona a umožněte u vás užívat IQOS uvnitř.

 

IQOS má mnoho zdravotních výhod, podle studií je výrazně méně škodlivý než cigarety, jeho zápach v podniku nepřetrvává déle než několik minut a nevztahuje se na něj tzv. protikuřácký zákon, protože se na něj pohlíží jako na elektronickou cigaretu. Není důvod pro jeho zakazování.

 

Zaregistrujte svou restauraci na speciálním webu Philip Morris tabakvhospodach.cz a staňte se IQOS friendly! Navštíví vás obchodní zástupce, vybaví originálními popelníky a zařadí na mapu podniků, ve které vyhledává neustále rostoucí komunita více než 120 tisíc uživatelů. 

Pokud se dohodnete na širší spolupráci, např. prodeji náplní HEETS nebo dokonce zařízení IQOS, získáte bohatou marketingovou podporu. 

Upravit

IQFAN magazín Youtube

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.