Sledujte recenze na našem novém youtube kanálu IQFAN magazín !
  Sledujte recenze na youtube IQFAN !

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 360 Kč s naším slevovým kódem.

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 360 Kč s naším slevovým kódem.

IQOS má dopravu zdarma a nově můžete zvolit i Zásilkovnu

Doručení objednáky často ovlivní spokojenost zákazníka s nákupem. IQOS to ví a proto rozšiřuje možnosti doručení o dopravce Zásilkovna. A navíc nyní můžete využít nabídku dopravy zdarma při nákupu oblíbených náplní, IQOS zařízení nebo příslušenství.

0

Hurá do Zásilkovny

Teď může být vaše objednávka z eshopu IQOS.com ještě jednodušší, už nemusíte čekat na kurýra, ale můžete si nechat doručit zboží do všech poboček Zásilkovny, kdy si je vyzvednete, až se vám to bude hodit. 

 

Rychlé doručení IQOS

Možná stojí i za zmínku, že se eshop IQOS chlubí u více než 90% objednávek doručením do druhého dne a podle našich zkušeností v Praze tomu tak opravdu je. Uvidíme, zda bude stejně rychlá i Zásilkovna, můžete ji vyzkoušet a jak to dopadlo, nám napište třeba do naší Facebookové skupiny

Upravit

IQFAN magazín Youtube

Novinky

Jaké náplně končí? EU od 23.října zakazuje prodej ochucených variant HEETS a TEREA

0

Množí se dotazy uživatelů, kterým různé chytré horákyně v trafikách nebo benzínkách tvrdí, že končí prodej HEETS. Oficiální informace to vyvrací, ukončení prodeje není naplánováno. Díky nařízení EU však končí ve všech unijních státech ovocné příchutě u nahřívaných tabákových náplní. 

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.