Sledujte recenze na našem youtube kanálu IQFAN magazín !
  Sledujte recenze na youtube IQFAN !

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 200 Kč s naším slevovým kódem.

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 200 Kč s naším slevovým kódem.

IQOS není bez rizika, ale je výrazně méně škodlivý než cigarety

Se stoupající oblibou IQOS od Philips Morris se opakovaně rozpoutává diskuze o jeho škodlivosti, zejména ve vztahu ke klasickým i elektronickým cigaretám. 

0

Jak se rozrůstá tábor uživatelů IQOS, setkáváme se opakovaně s dotazy kuřáků, jak je to s jeho škodlivostí, proto jsme sestavili rubriku Škodlivost IQOS a vliv na zdraví, kde najde každý všechny odpovědi.

IQOS komunita cestovatelů

Reálné zkušenosti uživatelů IQOS z dalších zemí.

Jak funguje IQOS popisujeme v samostatné rubrice. Ohříváním tabákové náplně doplněné o glycerin na teplotu 320°C dochází k uvolňování páry s nikotinem. Taková teplota samozřejmě není zanedbatelná, proto filtr obsahuje chladící biopolymerovou vložku, vyráběnou z přírodního kukuřičného škrobu, která absorbuje teplo. 

Oficiální složení náplní HEETS podle Philip Morris

 

IQOS může být škodlivý, ale výrazně méně než cigarety

IQOS není bez rizika, je to na něm uvedeno a určitě ho nelze doporučit nekuřákům a je potřeba před ním chránit děti a mladistvé. Obsahuje nikotin, který je stejně návykový jako u běžné cigarety.

 

Avšak pro kuřáka klasických cigaret je požehnáním, protože obsahuje až o 90 % méně nebezpečných látek, jak připustila i speciální komise britské vlády. Vodní páry vzniklé odpařením glycerinu z IQOS především neobsahují spálený dehet, který je ve většině případů označován za hlavní příčinu většiny chorob a rakoviny, neboť nedochází k hoření papíru.

IQOS je škodlivý a návykový, nelze ho doporučit nekuřákům ani mladistvým.

 

Z naší Facebookové skupiny a mnoha dalších jednoznačně vyplývá, že přechodem kuřáka na IQOS se po počátečním vykašlávání dehtu z plic významně zlepšuje dýchání a člověk se cítí lépe. Navíc se často hovoří o velmi vysokém procentu kuřáků, kterým IQOS pomohl v krátké době k úplnému ukončení kouření. 

 

IQOS v souboji s elektronickými cigaretami

Velký odpor lze pozorovat u uživatelů a především prodejců e-cigaret. Některé jejich zaujaté články jsou opakovaně citované, neboť byly zveřejněny dříve a vyhledávač Google je proto stále ukazuje na prvních místech vyhledávání.

 

Pravdou ale je, že si uživatelé IQOS stále užívají nikotin a většinou nemají žádnou potřebu návratu ke klasické cigaretě, narozdíl od elekronické cigarety, která produkovala oblaka dýmu a nebyla dostačující.

 

U každého nového produktu s nikotinem se bude pochybovat o jeho vlivu na zdraví, zejména když výrobci cigaret dlouhou dobu lhali. Pamatujte proto, že nejlepší je nekouřit vůbec a i s tím vám může IQOS pomoci, pokud se tak rozhodnete.

Patří do rubriky: KOUŘENÍ
Upravit

IQFAN magazín Youtube

Mohlo by vás zajímat

IQOS je zdravější, má nízkou škodlivost a začíná být levnější než cigarety

0

O škodlivosti IQOS se od zahájení prodeje vedou vášnivé diskuze. S přibývajícím časem toho o zahřívání tabáku víme stále více ze zkušeností, i mnoha odborných studií. Je ale třeba stále myslet na to, že každé užívání tabáku je škodlivé.  

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.