Sledujte recenze na našem youtube kanálu IQFAN magazín !
  Sledujte recenze na youtube IQFAN !

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 200 Kč s naším slevovým kódem.

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 200 Kč s naším slevovým kódem.

IQOS nezabíjí, píše v osobním dopise všem uživatelům ředitelka Gontkovičová

Osobní dopis ředitelky Andrey Gontkovičové má zabránit vzniku paniky z úmrtí uživatelů elektronických cigaret v USA. IQOS není elektronickou cigaretou, úmrtí vznikají z tekutých náplní. Dopis citujeme v úplném znění.

0

Vážený uživateli,

před časem to byly teprve dva roky od chvíle, kdy jsme na český trh uvedli IQOS a vydali se spolu s Vámi na cestu k budoucnosti bez kouře. Za tu dobu se stal součástí života více než tří set padesáti tisíc dospělých uživatelů. Jeho oblibu u nás potvrdily i nedávné výsledky ankety o nejdůvěryhodnější značku, v níž IQOS získal prvenství v kategorii výrobků zahřívajících tabák. Dovolte mi poděkovat Vám při této příležitosti za důvěru.


V médiích jsme v uplynulých týdnech četli zprávy ze Spojených států o případech závažných plicních onemocnění v souvislosti s užíváním elektronických cigaret. A objevil se již první případ v Evropě.  

Chci Vás ujistit, že riziko, jaké jsme zaznamenali v médiích, u zařízení IQOS pouzˇi´vane´ho vy´hradneˇ s na´plneˇmi HEETS v žádném případě nehrozí.

Jak ukazují poslední zprávy, tyto případy totiž s největší pravděpodobností souvisely s používáním tekutých náplní do elektronických cigaret obsahujících acetát vitaminu E v kombinaci s THC z marihuany. Závadné náplně navíc tamní uživatelé často nakupovali z neověřených zdrojů.


IQOS je výsledkem více než desetiletého rozsáhlého vědeckého výzkumu. Ten jednoznačně prokazuje, že úplný přechod na IQOS pro Vás představuje méně škodlivé – a tedy pro Vaše zdraví méně rizikové – užívání tabáku, než bylo kouření cigaret. To neznamená, že je IQOS bez rizika. Obsahuje nikotin, který je návykovou látkou.


Další dobrou zprávou je, že IQOS je také první a zatím jediné zařízení, které bylo autorizováno americkou Federální agenturou pro potraviny a léčiva (FDA) k prodeji ve Spojených státech. Samozřejmě rovněž splňuje veškeré požadavky na bezpečnost výrobku v České republice.


Vaše spokojenost a lepší život objevený díky IQOS jsou pro nás obrovskou odměnou. Ještě jednou Vám děkuji za důvěru a těším se na vše, co nás na společné cestě k budoucnosti bez kouře čeká. Slibuji, že budeme dělat všechno pro to, aby pro Vás IQOS zůstal i nadále první volbou. 

 

Vaše Andrea Gontkovičová

Upravit

IQFAN magazín Youtube

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.