Sledujte recenze na našem novém youtube kanálu IQFAN magazín !
  Sledujte recenze na youtube IQFAN !

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 360 Kč s naším slevovým kódem.

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 360 Kč s naším slevovým kódem.

IQOS už používá téměř čtvrt milionu kuřáků v ČR a 111 tisíc na Slovensku, zisk stále roste

Philip Morris včera zveřejnil tiskovou zprávu, ve které uvádí své hospodářské výsledky za rok 2018. IQOS si vede skvěle a přispívá k růstu zisku společnosti. 

0

Dnešní tisková zpráva české a slovenské pobočky PMI uvádí, že zatímco vytrvale pomalu klesá prodej cigaret, dynamicky roste počet uživatelů IQOS i prodeje náplní HEETS.

 

Tisková zpráva Philip Morris ČR a Slovakia

  • Konsolidovaný čistý zisk vzrostl o 10,1 % na Kč 3,8 miliardy.
  • Konsolidované tržby bez spotřební daně a DPH ve výši 14,1 miliardy Kč se zvýšily o 15,4 %, resp. o 16,2 % při vyloučení vlivu měnového kurzu.
  • Celkový trh cigaret poklesl o odhadovaných 1,6 % v Česku a o odhadovaných 2,3 % na Slovensku.
  • Celkový kombinovaný trh cigaret a bezdýmných tabákových výrobků v České republice se zvýšil o odhadovaných 0,7 % a ve Slovenské republice o odhadovaných 1,1 %.
  • Objem odbytu se v České republice snížil o 2,7 % a ve Slovenské republice zvýšil o 3,7 %.

Růst našich konsolidovaných tržeb, bez spotřební daně a DPH, byl v roce 2018 v České a Slovenské republice dán především příznivým vývojem cen portfolia tabákových výrobků určených ke kouření .

V důsledku dodatečných nákladů spojených s komercializací zařízení IQOS a tabákových náplní HEETS vzrostly naše provozní náklady o přibližně Kč 1,4 miliardy. V souvislosti s naším statutem distributora s limitovaným rizikem spojeným s komercializací IQOS a HEETS, který spočívá v modelu odměňování na základě podílu z výnosů z prodeje, náš čistý zisk rostl výhradně díky příznivému vývoji cen portfolia tabákových výrobků ke kouření,“

 

uvedl Árpád Könye, předseda představenstva Philip Morris ČR a.s., pobočky Philip Morris International Inc., která zastřešuje podnikání na trhu v Česku a na Slovensku.

„Dospělí kuřáci v obou zemích nám opět poskytli jasné potvrzení, že se prostřednictvím lepších alternativ vzdávají cigaret. Během roku 2018 jsme zaregistrovali 165 000 nových uživatelů IQOS v České republice a 81 000 ve Slovenské republice. Od uvedení zařízení IQOS na trh v létě 2017 registrujeme celkem v České republice 226 000 uživatelů a ve Slovenské republice 111 000 uživatelů, kteří již benefitují ze skutečnosti, že plný přechod na IQOS představuje nižší riziko pro zdraví, než pokračování s kouřením. 

Upravit

IQFAN magazín Youtube

Novinky

Jaké náplně končí? EU od 23.října zakazuje prodej ochucených variant HEETS a TEREA

0

Množí se dotazy uživatelů, kterým různé chytré horákyně v trafikách nebo benzínkách tvrdí, že končí prodej HEETS. Oficiální informace to vyvrací, ukončení prodeje není naplánováno. Díky nařízení EU však končí ve všech unijních státech ovocné příchutě u nahřívaných tabákových náplní. 

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.