Nezávislý magazín, Philip Morris Products S.A. ho neautorizoval, nepřevzal nad ním záštitu ani ho jinak neschválil.

JAK ZÍSKAT IQOS ZDARMA

Revoluční systém užívání tabáku můžete získat s naší slevou zdarma ke kartonu náplní HEETS.

IQOS můžete s naší slevou získat zdarma ke kartonu HEETS.

IQOS získal ocenění nejdůvěryhodnější značka na českém trhu

IQOS obdržel nejvyšší ocenění v anketě agentury Nielsen Nejdůvěryhodnější značka v kategorii bezdýmných tabákových výrobků. 

0

V 5. ročníku marketingového programu Důvěryhodné značky se stal v nové kategorii bezdýmných tabákových výrobků vítězem IQOS od společnosti Philip Morris ČR a.s. Anketa agentury Nielsen se věnuje měření a vyhodnocování  spotřebitelské důvěry.

 

Není náhodou, že ve své kategorii uspěl právě IQOS. Při svém uvedení na český trh v polovině roku 2017 totiž novou kategorii – produktů na principu zahřívaného tabáku – sám vytvořil. Již dva roky mění k lepšímu život dospělým kuřáků a jejich blízkým: více než čtvrt miliónu dospělých kuřáků v České republice díky IOQS již úplně odložilo cigarety.

 

„Chceme přesvědčit všechny dospělé kuřáky, kteří by jinak pokračovali v kouření cigaret, aby přešli na bezdýmné alternativy, jež jsou méně rizikové pro jejich zdraví. Ocenění pro IQOS je pro nás daším potvrzením, že jsme na dobré cestě,“ řekla k ocenění Andrea Gontkovičová, předsedkyně představenstva a generální ředitelka Philip Morris ČR a.s.

 

Důvěryhodné značky jsou jediným marketingovým programem na českém trhu, který monitoruje a oceňuje značky, ve které mají čeští spotřebitelé největší důvěru. Do ankety se letos zapojilo 4 000 respondentů. Ti označili jako nejdůvěryhodnější značku v segmentu zahřívaného tabáku právě IQOS.

 

Více odborných informací o IQOS naleznete na firemním webu Philip Morris www.iqosveda.cz.

Upravit

IQOSmag Youtube

Novinky

comments powered by Disqus