JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 300 Kč s naším slevovým kódem.

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 300 Kč s naším slevovým kódem.

IQOS získal ocenění nejdůvěryhodnější značka na českém trhu

IQOS obdržel nejvyšší ocenění v anketě agentury Nielsen Nejdůvěryhodnější značka v kategorii bezdýmných tabákových výrobků. 

0

V 5. ročníku marketingového programu Důvěryhodné značky se stal v nové kategorii bezdýmných tabákových výrobků vítězem IQOS od společnosti Philip Morris ČR a.s. Anketa agentury Nielsen se věnuje měření a vyhodnocování  spotřebitelské důvěry.

 

Není náhodou, že ve své kategorii uspěl právě IQOS. Při svém uvedení na český trh v polovině roku 2017 totiž novou kategorii – produktů na principu zahřívaného tabáku – sám vytvořil. Již dva roky mění k lepšímu život dospělým kuřáků a jejich blízkým: více než čtvrt miliónu dospělých kuřáků v České republice díky IOQS již úplně odložilo cigarety.

 

„Chceme přesvědčit všechny dospělé kuřáky, kteří by jinak pokračovali v kouření cigaret, aby přešli na bezdýmné alternativy, jež jsou méně rizikové pro jejich zdraví. Ocenění pro IQOS je pro nás daším potvrzením, že jsme na dobré cestě,“ řekla k ocenění Andrea Gontkovičová, předsedkyně představenstva a generální ředitelka Philip Morris ČR a.s.

 

Důvěryhodné značky jsou jediným marketingovým programem na českém trhu, který monitoruje a oceňuje značky, ve které mají čeští spotřebitelé největší důvěru. Do ankety se letos zapojilo 4 000 respondentů. Ti označili jako nejdůvěryhodnější značku v segmentu zahřívaného tabáku právě IQOS.

 

Více odborných informací o IQOS naleznete na firemním webu Philip Morris www.iqosveda.cz.

Upravit

IQOSmag Youtube

Novinky

comments powered by Disqus

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.