Sledujte recenze na našem youtube kanálu IQFAN magazín !
  Sledujte recenze na youtube IQFAN !

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 200 Kč s naším slevovým kódem.

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 200 Kč s naším slevovým kódem.

Jak aktualizovat firmware IQOS. Opraví závadu, když se nahřívač IQOS 3 Duo dobíjí jen na jedno použití

Aktualizace IQOS je dostupná pro všechna zařízení na webu výrobce. U IQOS 3 DUO dokáže často opravit chybu v inteligentním nabíjení, kde se nahřívač IQOS 3 Duo přestane nabíjet na dvě použití HEETS a pak svítí jen jedna kontrolka. 

0

Chyba nabíjení nahřívače IQOS 3 Duo se objevuje v prvních verzích firmware, který lze naštěstí snadno aktualizovat. Výrobce Philip Morris ji poskytuje pomocí webové aplikace na oficiálním webu, kterou lze spustit v prohlížeči Google Chrome.

 

Jak aktualizovat firmware v IQOS

Nejjednodušší je nahrání aktuálního firmware z počítače. Otevřete web výrobce www.iqos.com a přihlašte se ke svému účtu, na kterém máte spárované zařízení IQOS, které chcete aktualizovat. Pokud nemáte zařízení spárované se svým účtem, požádejte o spárování na infolince IQOS (návod na přiřazení IQOS k účtu), kde vám ho přiřadí, i když neznáte předchozího majitele. 

IQOS komunita cestovatelů

Reálné zkušenosti uživatelů IQOS z dalších zemí.

Po přihlášení k účtu přejděte do položky Mé zařízení, kde uvidíte všechna zařízení přiřazená k vašemu účtu s informací o záruce. Stiskněte Zobrazit podrobnosti zařízení, které chcete aktualizovat a dále Nastavení zařízení. Vybrat musíte kapesní nabíječku (pocket charger), nahřívač (holder) samostatně připojit nelze. 

 

Otevře se webová aplikace pro nastavení zařízení. V nabídce je připojení přes USB kabel nebo Bluetooth. Použijte originální nabíjecí kabel z balení IQOS a připojte zařízení k počítači, připojení přes Bluetooth příliš nedoporučujeme, připojení nemusí být stabilní. 

Webový prohlížeč vás vyzve k potvrzení připojení IQOS. Klikněte na název zařízení a potvrďte připojení. 

Po úspěšném připojení IQOS zařízení kabelem uvidíte obrazovku s nastavením. K dispozici jsou různé volby nastavení vibrací, změnit můžete intenzitu podsvícení kontrolek. Aktualizaci firmware najdete v položce O mém zařízení, kde stiskněte tlačítko Zkontrolovat aktualizaci firmware. Pokud je dostupná novější verze, nabídne se zahájení aktualizace. 

Stisknutím tlačítka zahájíte aktualizaci, během které se IQOS dvakrát restartuje a za tři minuty je připraven s nejnovější verzí firmware. Během aktualizace samozřejmě nemůžete vyjmout nahřívač z nabíječky, mohlo by dojít k jeho poškození.

 

Přehrátí firmware na prodejně

Kdo se na tuto operaci necítí, může navštívit značkové prodejny nebo stánky IQOS ve větších městech (neplatí pro trafiky Geco a další), kde firmware na počkání zdarma přehrají. Seznam prodejen najdete na webu výrobce

 

Aktualizace nepomohla

Pokud se aktualizace nezdařila nebo nepomohla s problémem, je třeba zařízení reklamovat (Jak reklamovat IQOS). Zavolejte na infolinku 800 413 413 a domluvte se s operátorem na řešení výměny zařízení. 

Patří do rubriky: REKLAMACE IQOS
Upravit

IQFAN magazín Youtube

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.