Sledujte recenze na našem youtube kanálu IQFAN magazín !
  Sledujte recenze na youtube IQFAN !

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 200 Kč s naším slevovým kódem.

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 200 Kč s naším slevovým kódem.

Jak chutnají nové čínské náplně MC z Geco? Pasují do IQOS, ale mají málo tabáku

Síť trafik Geco uvedla pod vlastní značkou MC nové tabákové náplně, které jsou velmi podobné HEETS pro IQOS a také do něj pasují. Vyzkoušeli jsme je, ale nezdají se nám s originálními HEETS srovnatelné.  

0

Nové náplně MC si nechává pro vlastní síť trafik vyrábět Geco v čínském Hongkongu a nabízí k nim za 499 Kč i vlastní nahřívač MyChoice. Na první pohled vypadají velmi podobné originálním HEETS, nabízejí se ve čtyřech variantách, mezi kterým je i žádaná příchuť borůvek.

 

Oproti originálu však za 110 Kč MC obsahují výrazně méně tabáku. Zatímco od letoška je v HEETS obsah tabáku 5,4 g na krabičku, nové MC mají pouze 4,5 g a to má poměrně významný vliv na intenzitu potažení při kouření. 

 

Jak chutnají příchutě náplní MC

Všechny čtyři příchutě MC jsou rozdělené podobně jako u HEETS barvami. V nabídce jsou dvě tabákové a dvě mentolové, z nichž jedna má navíc nádech borůvek. 

 

MC Red

Červená varianta MC Red svádí ke srovnání s HEETS Sienna. Po přivonění je jasně cítit vůně čistého tabáku, velmi podobná nezapálené cigaretě. Ale po zahřátí už u druhého potažení začíná chuť slábnout a během chvilky se nám zdá, že kouř zhořkne velmi podobně, jako u konkurenčního GLO. Závěr náplně už je v podstatě nepoužitelný, u posledních potažení je cítit jen teplý vzduch.

 

MC Gold

Zlatá varianta MC Gold je citelně více parfémovaná do sladka, zřejmě po karamelu. Chuť je hodně neobvyklá a jistě by si našla své zákazníky, avšak platí u ní totéž co u ostatních variant, v polovině potahování se zdá naprosto vyprázdněná.

 

MC Green

Zelená varianta MC Green je poměrně výrazně mentolová a její mátová chuť se vydařila. Srovnat ji lze vzdáleně s HEETS Green, které se ale v ČR neprodávají, u nás jsou nejblíže HEETS Blue. Díky mentolu je u nich méně citelný stejný problém jako u všech variant, na konci je cítit už jen svěží vzduch. 

 

MC Bluemerry

Za podivným názvem MC Bluemerry se skrývá borůvková příchuť. Oproti HEETS Purple Wave, které se prodávají v zahraničí, jsou však výrazně mentolovější a ovocná příchuť je velmi slabá. Přesto by mohly uspojit zákazníky, kteří borůvkové HEETS nechtějí shánět po inzerátech z dovozu, bohužel i tady platí, že ke konci už je cítit spíše jen mentolový vzduch. 

 

Kolik stojí náplně MC

Tabákové náplně MC stojí v Geco 110 Kč za krabičku. Podobně jako u HEETS lze koupit celý karton se slevou za 1000 Kč, tedy stejně jako HEETS za 1000 Kč v eshopu IQOS. Pokud MC náplně kupujete společně s nahřívačem MyChoice, získáte s kartičkou Geco na druhý karton slevu 300 Kč a na třetí 200 Kč.

Patří do rubriky: HEETS
Upravit

IQFAN magazín Youtube

Mohlo by vás zajímat

Srovnání IQOS a konkurenční GLO od British American Tobacco, jak fungují a který je lepší

0

Dvě největší tabákové společnosti se pokoušejí zavést vlastní systém ohřívání tabáku, jako budoucí náhradu rakovinotvorného spalování u kouření. V čem se odlišují a je pro dva systémy na trhu prostor, mohou vedle sebe přežít?

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.