JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Revoluční systém nahřívání tabáku koupíte levněji s naší slevou 300 Kč.

Revoluční systém nahřívání tabáku koupíte s naší slevou 300 Kč levněji.

Jak chutnají tabákové náplně Fiit pro lil SOLID, jsou kompatibilní s IQOS a levnější než HEETS

Otestovali jsme nové náplně Fiit pro lil SOLID, které jsou, ačkoli to výrobce nedoporučuje, vzájemně kompatibilní s IQOS. Své uživatele si určitě najdou i proto, že jsou levnější než HEETS pro IQOS. 

0

Tabákové náplně Fiit pro lil SOLID

Společně s novým zařízením lil Solid (recenze) se začaly prodávat také nové náplně Fiit, které patří do portfolia IQOS a zaslouží si tedy srovnání s HEETS ze stejné rodiny. Zejména proto, že jsou vzájemně kompatibilní a některé zákazníky může potěšit i nižší cena 97 Kč za krabičku 20 ks nebo 970 Kč za karton (koupit v eshopu). 

 

Jak chutnají náplně Fiit

Fiit se u nás prodávají zatím ve dvou variantách, v zahraničí jsou k dispozici ještě další, např. Viola s lesním ovocem nebo mintové Crisp. 

  • Fiit Regular - intenzivní tabáková chuť s nádechem oříšků, zajímavá chuť, ke které se těžko u HEETS hledá srovnání, snad Russet. 
  • Fiit Marine - lehce mentolované intenzivní tabákové aroma, Nejblíže jsou chuťově k HEETS Turquoise, ale méně mentolové. 

V Koreji se prodává mnoho dalších variant Fiit, včetně například žvýkačkových Hubba Buba, jako první měly Fiit příchutě s praskací kuličkou, které občas i u nás nabízejí překupníci, ale pozor, jsou delší než evropské. 

Patří do rubriky: Konkurence IQOS
Upravit

IQOSmag Youtube

Mohlo by vás zajímat

Novinka lil SOLID 2.0, recenze nového zařízení na zahřívání tabáku pod značkou IQOS

0

Philp Morris zahájil prodej nového zařízení lil Solid 2.0 v České republice. Vyrábí ho korejský KT&G a v Evropě bude dostupný pod patronátem IQOS jako jeho levnější varianta. Současně se pro lil prodávají nové náplně Fitt, které jsou kompatibilní s IQOS.   

comments powered by Disqus

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.