Sledujte recenze na našem novém youtube kanálu IQFAN magazín !
  Sledujte recenze na youtube IQFAN !

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 360 Kč s naším slevovým kódem.

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 360 Kč s naším slevovým kódem.

Jak chutnají tabákové náplně Fiit pro lil SOLID, jsou kompatibilní s IQOS a levnější než HEETS

Otestovali jsme nové náplně Fiit pro lil SOLID, které jsou, ačkoli to výrobce nedoporučuje, vzájemně kompatibilní s IQOS. Své uživatele si určitě najdou i proto, že jsou levnější než HEETS pro IQOS. 

0

Tabákové náplně Fiit pro lil SOLID

Společně s novým zařízením lil Solid (recenze) se začaly prodávat také nové náplně Fiit, které patří do portfolia IQOS a zaslouží si tedy srovnání s HEETS ze stejné rodiny. Zejména proto, že jsou vzájemně kompatibilní a některé zákazníky může potěšit i nižší cena 97 Kč za krabičku 20 ks nebo 970 Kč za karton (koupit v eshopu). 

 

Jak chutnají náplně Fiit

Fiit se u nás začaly prodávat ve dvou variantách, v roce 2022 přibyly další dvě. V zahraničí jsou k dispozici ještě další, např. Viola s lesním ovocem nebo mintové Crisp. 

  • Fiit Regular - intenzivní tabáková chuť s nádechem oříšků, zajímavá chuť, ke které se těžko u HEETS hledá srovnání, snad Russet. 
  • Fiit Marine - lehce mentolované intenzivní tabákové aroma, Nejblíže jsou chuťově k HEETS Turquoise, ale méně mentolové. 
  • Fiit Roxo - fialová barva, lehká svěží chuť mentolu s příchutí borůvek a lesního ovoce. 
  • Fiit Regular Deep - intenzivní a zemitá chuť praženého tabáku.

V Koreji se prodává mnoho dalších variant Fiit, včetně například žvýkačkových Hubba Buba, jako první měly Fiit příchutě s praskací kuličkou, které občas i u nás nabízejí překupníci, ale pozor, jsou delší než evropské. 

Patří do rubriky: KONKURENCE IQOS
Upravit

IQFAN magazín Youtube

Novinky

Jaké náplně končí? EU od 23.října zakazuje prodej ochucených variant HEETS a TEREA

0

Množí se dotazy uživatelů, kterým různé chytré horákyně v trafikách nebo benzínkách tvrdí, že končí prodej HEETS. Oficiální informace to vyvrací, ukončení prodeje není naplánováno. Díky nařízení EU však končí ve všech unijních státech ovocné příchutě u nahřívaných tabákových náplní. 

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.