Sledujte recenze na našem youtube kanálu IQFAN magazín !
  Sledujte recenze na youtube IQFAN !

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 200 Kč s naším slevovým kódem.

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 200 Kč s naším slevovým kódem.

Jak koupit IQOS ILUMA ONE se slevou v eshopu

IQOS ILUMA ONE patří mezi nejoblíbenější modely na zahřívání tabáku náplní TEREA. Kompaktní zařízení z rodiny ILUMA je nejlevnější s nejlepším poměrem cena/výkon. 

Subrscribe

Co je IQOS ILUMA ONE

Kompaktní model perfektně padne do ruky, jde o typ tzv. vše v jednom těle, není třeba vyndávat nahřívač jako u dalších modelů ILUMA. Náplně TEREA zahřívá pomocí nejmodernějšího indukčního nahřívání. Podrobnosti najdete v naší recenzi IQOS ILUMA ONE nebo ve videorecenzi.

Jak koupit IQOS ILUMA ONE se slevou

Zaregistrujte se v eshopu jako nový zákazník. Vyberte IQOS ILUMA ONE a zvolte barvu zařízení. V košíku při placení zadejte náš slevový kód, musíte být přihlášeni.

Slevový kód 200 Kč:

11466SAG

Koupit ILUMA ONE

Co dostanete:

  • zařízení IQOS ILUMA ONE (v akci 790 Kč)
  • USB-C nabíječku
  • Slevu 200 Kč při placení

Zařízení ILUMA ONE vyjde na 590 Kč

Koupit ILUMA ONE

Více o IQOS ILUMA ONE

ILUMA ONE je nejlevnější a současně nejoblíbenější z rodiny IQOS s indukčním nahříváním. Zatímco dražší verze se skládají ze dvou částí, nabíječky a nahřívače, model ONE obsahuje baterii i nahřívač v jednom podlouhlém těle, do kterého se zasunují náplně TEREA, je proto v ruce o dost mohutnější, ale zase není třeba nahřívač vyjímat z nabíječky. 

 

Nahřívání náplní funguje u všech modelů stejně, každá náplň TEREA obsahuje nahřívací tělísko, které indukčně nahřívá tabák. Tabák je v náplních uzavřen záslepkou a díky tomu není potřeba IQOS čistit. Oproti ILUMA a ILUMA PRIME není tento model vybaven automatickým spuštěním nahřívání po zasunutí náplně, což je velmi příjemná funkce, kterou ocení každý uživatel. 

 

Zkušenosti uživatelů:

ONE sebou nosím jako druhé zařízení, kdyby mi došla baterie u IQOS ILUMA, kterou používám jako primární. Vyhovuje mi, že je lehká a v tašce o ní ani nevím.    

Matkal

Mám zlatou barvu ILUMA ONE a rád ji ukazuju, vypadá velmi luxusně a díky dolní pogumované části není tak studená do ruky. Mrzí mě, že není nijak přizpůsobitelná.

Michal

Patří do rubriky: IQOS NOVINKY IQOS ILUMA
Upravit

IQFAN magazín Youtube

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.