Sledujte recenze na našem novém youtube kanálu IQFAN magazín !
  Sledujte recenze na youtube IQFAN !

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 300 Kč s naším slevovým kódem.

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 300 Kč s naším slevovým kódem.

Jak koupit IQOS v roce 2023, IQOS partneři končí, nahradí je infolinka a eshop se slevou

Svému IQOS partnerovi už se nedovoláte, od března 2022 Philip Morris bohužel ruší svou unikátní síť prodejců, kteří předváděli a prodávali IQOS zákazníkům a definitivně tak změnili svět kouření. 

0

Hrdinové, co změnili svět

IQOS partneři stojí za úspěchem zahřívaného tabáku v Česku, rozsáhlá síť stovek prodejců trpělivě objížděla jednotlivé kuřáky a osobně jim představovala novinku na našem trhu. V prvních letech jim také IQOS na týden zapůjčili, doporučili různé varianty HEETS a provázeli je na cestě od cigaret. 

 

Jejich význam se postupně snižoval a velkou ránu dostali v období pandemie Covidu, kdy nebylo možné se potkávat se zákazníky. Nejdříve byl z hygienických důvodů přerušen a následně ukončen program pro zapůjčování zařízení, zákazníci si zvykli na jiné prodejní kanály a po zrušení restrikcí už se nevrátili. 

 

Jak koupit IQOS v roce 2023 

Pokud jste novým zákazníkem a chcete si IQOS vyzkoušet, můžete koupit startovní sadu s náplněmi TEREA se slevou pomocí našeho slevového kódu a pokud by vám nevyhovoval, můžete ho bez problémů vrátit. Kurýr vám ho přiveze až domů ZDARMA. 

Vyzkoušet IQOS se slevou

 

Pokud jste tedy měli svého oblíbeného partnera, už mu nevolejte. Nově vám poradí telefonicky nebo v online chatu na webu a Facebooku pracovníci IQOS Care, reklamaci vyřídíte pomocí kurýra nebo, pokud jste ve větším městě, také na prodejnách a stáncích IQOS, hledejte na mapě IQOS.com.

Upravit

IQFAN magazín Youtube

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.