Sledujte recenze na našem youtube kanálu IQFAN magazín !
  Sledujte recenze na youtube IQFAN !

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 200 Kč s naším slevovým kódem.

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 200 Kč s naším slevovým kódem.

Jak rozebrat holder HeatStick pro IQOS, návod jak vyměnit baterii a kryty

Dolní kryt ohřívače IQOS lze sejmout v podstatě stejně jako vrchní, stačí větší silou zatáhnout. Potom lze snadno vyměnit i baterii. 

Sejmout dolní kryt nahřívače není úplně snadné, ale je to s trochou síly a znalostí možné, záleží jen na tom, jak se podaří udržet obě části v ruce. Některé návody ukazují prostrčení drátků do spár vnitřního plastu, k pevnému úchopu dolního krytu pomůže například gumová rukavice.

IQOS komunita cestovatelů

Reálné zkušenosti uživatelů IQOS z dalších zemí.

Protože co vypadá na videu snadně, jde reálně velmi těžko a kryt před prvním sejmutím drží jak přibitý, objevil se na internetu nástroj pro stažení krytu bez rizika poškození.

Jak rozebrat dobíjecí základnu IQOS, vyměnit kryty a baterii 

Čínským producentům tedy nic nestojí v cestě pustit se do výroby neoriginálních krytů nejen v horní části, kterých už je na trhu dostatek, ale i dolní části. Podobně snadno lze vyměnit baterii, která má záruku pouze jeden rok a stanovenou životnost asi 7300 dobíjecích cyklů, tedy asi 360 krabiček cigaret.

 

Baterie zatím jako náhradní díl není dostupná, pokud víte kde ji zakoupit, napište nám do komentářů. Při rozebírání mějte na paměti, že neodborným zásahem ztrácíte záruku

Upravit

IQFAN magazín Youtube

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.