Sledujte recenze na našem youtube kanálu IQFAN magazín !
  Sledujte recenze na youtube IQFAN !

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 200 Kč s naším slevovým kódem.

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 200 Kč s naším slevovým kódem.

Jak si poznat svůj IQOS mezi přáteli nebo v rodině? Označte si ho, nebo jste bez záruky

IQOS se šíří jako lavina.  Mezi přáteli jde z ruky do ruky, což způsobuje nečekané potíže, které jsme dosud znali leda u zapalovačů. Přijdete domů z pařby v hospodě nebo návštěvy u přátel se "svým" IQOS? 

0

IQOS vyvolává v okolí oprávněný zájem. Majitelé fungují jako ambasadoři, ve svém okolí jsou středem pozornosti, předvádějí ho a půjčují všem zájemcům a konvertují nové a nové uživatele. Problém nastává už doma mezi partnery. Jak si poznají své vajíčko pokud mají stejnou barvu? Používají vlastní HeatStick? Při případné reklamaci si ze své registrace v oficiálním obchodě snadno zjistí výrobní číslo a najdou ten "správný". Ale co v restauraci, kavárně? 

IQOS komunita cestovatelů

Reálné zkušenosti uživatelů IQOS z dalších zemí.

Dosud jsme si vzájemně "kradli" jen zapalovače, známe kamarády, kteří bezmyšlenkovitě odcházejí z návštěvy nebo setkání v restauraci s polovinou škrtátek na stole a doma se nestíhají divit plným kapsám. A to nepočítám ty, kteří to mají na diskotékách jako sport. Jak si ale poznat vlastní IQOS, když se sejde více majitelů?

Polepujete IQOS? Nechte si radši zajít chuť, může jít o život, rozmyslete si i nákup neoriginálních krytů

Označte si vlastní IQOS

Nejjednodušším způsobem je označit si obě části. Dobíjecí základnu si můžete například uložit do silikonových pouzder nebo polepit stovkami samolepek různých motivů, dostupných na internetu za pár korun nebo i více. Kdo by si rád zachoval originální design, může označit svojí dobíječku nenápadně např. na boku technického popisu tečkou, vrypem nebo jiným unikátním znakem. Další možností je nechat si vygravírovat zdarma v IQOS Lounge nápis nebo jméno přímo na dobíječku (více v příštím článku).

S holderem je to snažší, i ten si můžete nechat gravírovat. Horní kryt pro zasunutí cigarety je vyměňovací a okamžitě se stal předmětem módy. Můžete si koupit originální náústek v mnoha barvách v oficiálních obchodech okolo 250Kč, koupit můžete i druhovýrobu např. na AliExpress nebo jiných čínských tržištích, ale moc to nedoporučuji, nikdy nevíte, z čeho je cap vyrobený a zda byl testovaný na uvolňování škodlivin při ohřívání. Ze stejného důvodu vynechte radši i polepování holderu. 

Opište si výrobní číslo

Jediným opravdu spolehlivým způsobem je opsat si do mobilu výrobní číslo a při odchodu z hromadného setkání si ho zkontrolovat. Najdete ho na dobíječce z boku ve změti údajů vpravo a na holderu pod horním krytem. Výrobní číslo byste měli mít od svého dealera přiřazené na IQOS účtu, pokud jste kupovali jinak, registrujte si ho do účtu sami na oficiálním webu. 

 

Pořiďte si limitované edice

Poněkud dražším řešením svízelné situace je pořídit si limitovanou edici IQOS. Za 2690 Kč můžete vybírat z rudé IQOS Ruby metalízových Pink a Blue nebo speciální edici Motor Sport. Tohle řešení má ještě jednu výhodu, budete opravdu středem pozornosti a možná i závisti kamarádů. 

Patří do rubriky: PŘÍSLUŠENSTVÍ
Upravit

IQFAN magazín Youtube

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.