Sledujte recenze na našem youtube kanálu IQFAN magazín !
  Sledujte recenze na youtube IQFAN !

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 200 Kč s naším slevovým kódem.

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 200 Kč s naším slevovým kódem.

Jak si zapůjčit IQOS na zkoušku zdarma, bez rizika můžete vyzkoušet už nekouřit cigarety

Mnoho kuřáků se zajímá, jak vyzkoušet IQOS před koupí, aby neivestovali peníze zbytečně. Řešení je snadné, IQOS si lze zdarma až na týden zapůjčit od IQOS partnerů nebo v prodejnách. 

0

Jak si zapůjčit IQOS

Kouříte, zaslechli jste o IQOS a chtěli byste ho vyzkoušet, než se definitivně rozhodnete pro koupi? Až skončí koronavirová opatření, IQOS vám zdarma zapůjčí vyškolení IQOS partneři, přivezou vám ho domů nebo se setkáte např. v kavárně. IQOS vám zapůjčí také ve větších městech ve značkových prodejnách a stáncích.

Srovnání všech modelů IQOS v katalogu

IQOS komunita cestovatelů

Reálné zkušenosti uživatelů IQOS z dalších zemí.

Náš web vám poradí

Jako první doporučujeme pročíst náš web. O IQOS nezávisle píšeme už tři roky a zmapovali jsme nejčastější otázky nových zájemců i uživatelů v naší české a slovenské Facebook skupině

 

Nákup IQOS v eshopu se slevou

Pokud vás IQOS zaujal, můžete ho bez rizika rovnou zakoupit v eshopu ve startovním sadě za 1290 Kč s 10 krabičkami náplní na otestování, s naším promo kódem 11466SAG navíc získáte voucher na slevu pro další nákup, samotné zařízení tak vyjde zdarma. Pokud vás neosloví, můžete ho samozřejmě vrátit do 60 dnů vrátit. 

JAK KOUPIT IQOS se slevou

 

Zapůjčení IQOS od partnera zdarma

IQOS si můžete zdarma zapůjčit, můžete si vyhledat a kontaktovat IQOS partnera podle mapy. Zařízení vám doma nebo v kavárně předvede a až na týden zdarma zapůjčí a k němu nabídne 6 krabiček náplní HEETS za 200 Kč (běžně stojí krabička 110 korun, takže ušetříte 400). IQOS partner se o vás postará i po prodeji, je k dispozici na telefonu pro rady a v případě potíží vám doporučí nejlepší řešení. 

IQOS si můžete zapůjčit také ve značkových prodejnách IQOS Store a stáncích v obchodních centrech, dostupnost je ale omezená na větší města a nákup přes IQOS partnera je pohodlnější.

Patří do rubriky: SLEVY IQOS
Upravit

IQFAN magazín Youtube

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.