Nezávislý web, Philip Morris Products S.A. ho neautorizoval, nepřevzal nad ním záštitu ani ho jinak neschválil.

JAK ZÍSKAT IQOS ZDARMA

Revoluční systém užívání tabáku můžete získat s naší slevou zdarma ke kartonu náplní HEETS.

IQOS můžete s naší slevou získat zdarma ke kartonu HEETS.

Jak správně nabíjet IQOS, jak dlouho vydrží nabitý, jak zjistit životnost baterie

Baterie v dobíječce IQOS má podle výrobce asi 7000 nabíjecích cyklů, na jeden cyklus nabije holder asi 20x, měla by tedy vydržet po mnoho let. Jak zjistit stav baterie v holderu? 

0

Zatímco u dobíječky zjistíte stav baterie snadno podle počtu nabití holderu (vykouřených HEETS), zpočátku vydrží i na 25 nabití, později se výdrž ustálí asi na 20 použití. Můžete se setkat se situací, že ačkoli dobíječka signalizuje ještě dvě tečky, už nebude dobíjet, je to normální, indikátor vybití není úplně spolehlivý. 

 

Jak správně nabíjet IQOS

Jako každé zařízení s baterií potřebuje IQOS určitou péči při dobíjení. Aktuální poznatky o dobíjení Li-On baterie říkají, že nejdelší životnosti dosáhnete dobíjením při 20% kapacity, není nutné a ani vhodné ji vybíjet do nuly. 

 

Jak zjistit stav baterie v holderu

Holder u náruživého iqosera denně prodělá okolo dvacet nabití, baterie je častému nabíjení přizpůsobená. V průběhu používání se její životnotnost bude samozřejmě zkracovat. Zda je v pořádku zjistíte snadno:

  • Dobijte holder v IQOS dobíječce
  • Vyjměte ho z dobíječky a připravte si stopky (třeba v mobilu)
  • Zapněte běžně holder naprázdno bez náplně HEETS až zavibruje
  • Současně aktivujte stopky
  • Čas se měří do úplného vybití, kdy holder sám zhasne
  • Pokud je baterie v pořádku, dosáhnete času cca 5:40 - 6:00 minut
  • Jestliže se blíží konec životnosti baterie, dá se holder dále běžně používat, ale začne během dobíjení namísto běžné bílé barvy blikat dlouze červeně.

 

Na baterii v dobíječce i holderu je ze zákona záruka 12 měsíců. IQOS ještě na trhu není ani rok a výrobce Philip Morris zatím řeší veškeré reklamace výměnou, aniž by příliš zkoumal závady. Není zatím vůbec zřejmé, jak bude řešit pozáruční servis po uplynutí dvouleté záruky. Ze zkušeností v zahraničí plyne, že IQOS vyměňuje i po záruce. 

 

Zdravý rozum tedy našeptává, abyste si nejméně jednou ročně nechali IQOS vyměnit. Reklamujte případně obě části po jedné, celé zařízení prodejny zpravidla nerady mění a špatně by se vysvětlovala závada na dobíječce i holderu. 

Upravit

IQOSmag Youtube

Mohlo by vás zajímat

Rychlý návod a užitečné tipy, jak správně kouřit náplně HEETS, jak často čistit holder

0

Přinášíme vám několik užitečných tipů, jak správně kouřit elektronickou cigaretu IQOS, jak správně a často čistit IQOS, co dělat, když jsou HEETS příliš tvrdé a netáhnou, jak správně nabíjet. Přečtete si užitečné tipy, jak často používat čistítko nebo lihové tyčinky. 

Novinky

IQOS je zdravější, má nízkou škodlivost a začíná být levnější než cigarety

0

O škodlivosti IQOS se od zahájení prodeje vedou vášnivé diskuze. S přibývajícím časem toho o zahřívání tabáku víme stále více ze zkušeností, i mnoha odborných studií. Je ale třeba stále myslet na to, že každé užívání tabáku je škodlivé.  

comments powered by Disqus