Sledujte recenze na našem youtube kanálu IQFAN magazín !
  Sledujte recenze na youtube IQFAN !

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 200 Kč s naším slevovým kódem.

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 200 Kč s naším slevovým kódem.

Jak vydržet přechod na IQOS, nepřestáváte kouřit, jen snižujete zdravotní rizika

S IQOS nepřestáváte kouřit, berte ho jako změnu značky cigaret, jako výměnu nezdravého životního stylu za zdravější, která není o moc levnější, ale o to víc prospěšná.

0

V naší Facebookové skupině se velmi často setkávám s příspěvky, ve kterých uživatelé IQOS  odpočítávají dny i měsíce, po které si nezapálli cigaretu a radí ostatním, jak "vydržet". Nejsilnějším argumentem je smrdící cigareta a chuť spáleniny v puse při návratu.

Neříkejte o IQOS, že jste přestali kouřit, pomůže vám to vydržet bez cigarety. 

 

IQOS je plnohodnotné kouření

Dovolím si popsat můj subjektivní a podle mě lepší přístup i motivaci, proč používat IQOS. Základem je nemyslet si, že přestáváte kouřit. Prvně to vůbec není pravda a podruhé si vytváříte podobné trauma, jako když se zbavujete kouření nebo jiné závislosti.

 

IQOS je plnohodnotná náhrada kouření. Náplně HEETS obsahují stejně nikotinu a přechodně jich můžete vykouřit méně než cigaret, neboť se zpočátku odstraní bezmyšlenkovité zapalování cigaret v různých situacích a z nudy, ale časem se asi vrátíte k původní spotřebě.  

IQOS komunita cestovatelů

Reálné zkušenosti uživatelů IQOS z dalších zemí.

IQOS je zdravější kouření

Je proto naprosto zbytečné se chválit, že jste přestali kouřit. Buďte hrdí, že jste našli prokazatelně zdravější způsob, jak uspokojit svou závislost, které se nechcete nebo nemůžete zbavit. Ze stejného důvodu IQOS rozhodně nelze doporučit nekuřákům a je potřeba před ním chránit děti, které by z masívní reklamy mohly snadno nabýt dojmu, že není nebezpečný. 

 

Pokud k přechodu na IQOS přistoupíte jako ke změně značky cigaret, nebudete mít důvod ke stresu, že jste si zapálili starou dobrou hořlavku a přestanete se bát remise. Ona vám stejně nebude chutnat a budete mít pocit olizování popelníku. Bohužel jde o stav přechodný a IQOS se dá používat současně s kouřením, protože onen nepříjemný pocit z cigarety se dá překouřit. Je to stejné, jako když jste si dali první cigárko za tělocvičnou základní školy. Také vám nejspíš moc nechutnalo.

IQOS není o moc levnější a nezbaví vás závislosti, ale neumřete s ním na smrad a dehet. 

Změnu značky cigaret si odůvodníte snadno. Smradlavky vás zabíjejí, nedají se kouřit v hospodě ani doma a jak brzo zjistíte, neskutečně po nich smrdíte. Taky se vás snaží soustavně zabít ucpáváním cév, intoxikací rakovinotvornými látkami a dehet se snaží zalepit každý plicní sklípek, abyste neběhali do schodů jako laňky. Oproti tomu HEETS jsou až o 95% šetrnější.

 

Přechod na IQOS je jako přechod na zdravou stravu

Je to tedy stejné, jako když dostanete rozum a přestanete se cpát sladkým a tučným jídlem.

Změna životního stylu vyžaduje trochu soutředění, moc s ní neušetříte a nemáte žádnou záruku, že stejně neumřete na infarkt. Ale nesmíte si vnutit, že jde o dietu, nepočítejte jak dlouho už jste to dokázali, jinak si můžete být jistí, že brzo přijde jojoefekt a přiberete o pět kilo navíc.

 

Jíst zdravě je rozumné. Kouřit IQOS je rozumnější než pálit jednu Startku od druhé. Když si ale dáte jednou za čas bůček a zapijete ho colou, nezabije vás stejně, jako pokoutně vykouřená cigaretka. Jen se ale k oběma nevracejte trvale, mnoho bůčku a cigarety jsou zaručené zdravotní komplikace. 

 

Pomůže IQOS přestat kouřit? Ano! 

Jednu devizu ale IQOS má. Zbaví vás rituálu kouření, který bývá označován za jednu z překážek při zbavování závislosti. A mnoho uživatelů IQOS opravdu přestává kouřit úplně, i když samozřejmě nejde o většinu z nich.

 

Přechodem na IQOS nejdříve snížíte přísun nikotinu a zbavíte se rituálu. A pak odložit IQOS je prostě snadnější než cigaretu. Lze ho tedy doporučit, pokud o něčem takovém v budoucnu uvažujete. Nejlepší je zbavit se závislosti úplně, jde to už docela snadno

Upravit

IQFAN magazín Youtube

Mohlo by vás zajímat

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.