Sledujte recenze na našem youtube kanálu IQFAN magazín !
  Sledujte recenze na youtube IQFAN !

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 200 Kč s naším slevovým kódem.

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 200 Kč s naším slevovým kódem.

Jak získat nejnovější IQOS 3 DUO zdarma v klubu s platinovým členstvím

Platinoví členové čerpají každoročně zásadní výhodu, jedno nejnovější zařízení IQOS zdarma. Letos ale do odměny zásadně promluvila celosvětová krize nedostatku čipů. Jak tedy IQOS získat?

0

IQOS zdarma pro platinové členy

Platinové členství v IQOS Club nabízí oproti nižším úrovním zásadní odměnu, nejnovější zařízení každý rok před Vánoci zdarma. Letos je to ale složitější, namísto nového zařízení získávají členové 2000 bodů do peněženky. 

 

Nedostatek zařízení IQOS

O celosvětovém nedostatku řídících čipů už jste zřejmě slyšeli, stejně jako o tisících odstavených nedokončených Škodovek na parkovištích. Překvapivě není nedostatek drahých výkonných čipů, ale těch jednodušších, např. v autech jde o řízení stáčení zadních oken. A právě takové chybí i pro IQOS, zařízení je nedostatek

Za body si nakoupíte náplně HEETS a ušetřené peníze můžete investovat do IQOS 3 DUO s pěti krabičkami za 1790 Kč a ještě vyděláte 760 Kč navíc. 

Náhradní odměna 2000 bodů

Philip Morris se k situaci postavil předpisově, nedostatek zařízení nahradil zvýšeným počtem 2000 bodů = 2000 Kč, které lze využít na libovolný nákup v eshopu nebo ve značkovývh prodejnách, bohužel s výjimkou nového zařízení. Oproti tomu zvýšil počet nákupů registračních sad IQOS 3 DUO SET s pěti krabičkami HEETS pro každý klubový účet až na pět

 

Jak získat IQOS 3 DUO

Cesta k novému zařízení je tedy o něco složitější. Body si vyměníte v IQOS Club za vouchery v hodnotě 500, 300 a 100 Kč. Na každou položku v košíku můžete použít od každého voucheru jeden. Pokud objednáváte např. 2x HEETS, uplatněte 2x 500, 2x 300 a 2x 100 Kč. Zbytek bohužel musíte doplatit, protože česká legislativa nedovoluje prodávat tabák úplně zdarma. 

 

Za ušetřené peníze si v eshopu kupte  set IQOS 3 DUO + 5x HEETS za 1690 Kč. Samotný IQOS tedy vyjde na 1240 Kč. Touto složitější cestou jste jako bonus získali od IQOS Club 760 Kč navíc, než kdyby jste obdrželi rovnou IQOS zdarma jako loni. 

Upravit

IQFAN magazín Youtube

Mohlo by vás zajímat

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.