Sledujte recenze na našem youtube kanálu IQFAN magazín !
  Sledujte recenze na youtube IQFAN !

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 200 Kč s naším slevovým kódem.

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 200 Kč s naším slevovým kódem.

Kašlání po kouření IQOS, hodně poučné zkušenosti, co vykašláváte se vám nebude líbit

IQOS je naprosto bez diskuze pro kuřáka zdravější. Můžeme diskutovat o tom, co nám přináší za nové škodliviny do těla, ale jeho škodlivost je neprokázaná. Z vlastní zkušenosti vám ale můžu napsat, co z těla odvádí ven a nejdřív se vám to nebude vůbec líbit.   

0

IQfan.cz je nezávislý server a píše vlastní subjektivní zkušenosti a názory. Máme v tom velkou výhodu oproti výrobci, který musí být velmi opatrný na prohlášení týkající se zdravotní nezávislosti nikotinových produktů, zejména, když už je léta pronásledován jako štvaná zvěř. Zodpovědně tedy z vlastní zkušenosti prohlašuji, že IQOS lze považovat za vhodnou kuřákovu zdravotní pomůcku.

Koupit IQOS s promokódem v akci 

Měl jsem štěstí, které nepotká každého kuřáka přecházejícího na IQOS. Současně s přechodem jsem dostal nejtěžší pánskou chorobu lidstva, závažnou chřipičku. Ozývala se už krátce před tím a zrovna v prvním týdnu testování nové cigarety propukla naplno. 

IQOS komunita cestovatelů

Reálné zkušenosti uživatelů IQOS z dalších zemí.

Možná si řeknete, že jsem blázen, když označím chřipku za štěstí, ale faktem je, že zatímco ji samozřejmě běžně nesnáším jako většina z nás, tentokrát mi dala nahlédnout přímo do útrob mých kuřáckých plic. To co jsem v přímém přenosu spatřil se mi nejdřív vůbec nelíbilo, vypadalo to totiž jako z nejhoršího onkologova letáku pro pacienty. Dál už čtení není pro žádné slečinky, je to nechutné, leč zásadně poučné. 

Prvotní kašel při vdechování páry z HEETS je normální, tělo se zbavuje škodlivin z plic, za několik dní přejde.

Při chřipce se člověk v dávivém kašli zbavuje produktů sliznic a následně se jich v dávivém kašli zbavuje. Pokud je to kuřákův kašel, pak jsou to spíše orchestry. Postupně jsem ale zjistil, že kašlu i díky IQOS. A podle naší Facebookové skupiny nejsem sám. Moje chřipka mi jen ukázala, co vlastně vykašláváme. 

 

Vytvořil jsem si teorii (a je vlastně fuk, jestli pravdivou), že vdechování netradičně teplé páry z IQOS má vliv na plíce. Tipnul jsem si, že ve spojení s mojí mentolovou příchutí uvolňuje plicní sklípky a ty vydávají svá tajemství. Vlastně to nejsou tajemství, obsah našich černých plic známe z varovných obrázků na cigaretách a považujeme je v nejlepším případě za otravnou propagandu. 

Pro mě je IQOS zdravotní pomůcka, díky němu opět naplno dýchám a nikdo mě nepřesvědčí o opaku.

Zajímavé je se podívat, co vlastně vychází reálně ven. V kapesníčcích pozoruji malinké černé a šedé tvrdé částečky hnusot z plic, zřejmě dehtu, které ze mě jdou ven už druhý týden. Z části je cítím i v krku, jako byste snědli zrnka písku a nemohli se jich zbavit. 

 

Hluboký nádech

Současně přichází osvobozující pocit nadechnutí, který si pamatuji už jen z dávných let, kdy jsem poprvé přestal kouřit. Je to úplně stejné, jako když přijedete na hory, dýcháte z plna hrdla a jste v euforii. Každý den se mi s oslabující chřipkou dýchá lépe a lépe. Podobný pocit potvrzují naprosto všichni, kteří IQOS vyzkoušeli a jedna z našich čtenářek jako astmatička dokonce měřením okysličení krve u lékaře na spirometrii. Navíc i lékařské studie říkají, že největší dávky dehtu z plic se zbavíte už po třech měsících nekouření. 

Pokaždé, když zanadávám na vysokou cenu HEETS, připomenu si, že jde o daň za moje lepší zdraví. Každý požitek něco stojí a za zdraví si rád připlatím.  

Philip Morris diskuzím o nezávadnosti nahrává tím, že nezveřejňuje příliš přesně obsah náplní HEETS a o chemikáliích v nich obsažených toho moc nevíme (z čeho se skládají náplně HEETS). Můžeme se jen dohadovat, co vše uvolňuje biopolymer ve filtrech během zahřívání a zda z toho jednou nedostaneme jiný typ rakoviny než z cigaret.  

 

Ale jedno vím jistě. Po letech se opět cítím jako nekuřák, dýchám z plna hrdla a je mi skvěle. A pokud budu vykašlávat dál kamení, až se z mých černých plic stanou opět svěže růžová, nepřesvědčí mě nikdo, abych se vrátil k cigaretám, i kdyby krabička HEETS stála dvakrát tolik. 

Upravit

IQFAN magazín Youtube

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.