Sledujte recenze na našem novém youtube kanálu IQFAN magazín !
  Sledujte recenze na youtube IQFAN !

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 360 Kč s naším slevovým kódem.

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 360 Kč s naším slevovým kódem.

Kašlání po kouření IQOS, hodně poučné zkušenosti, co vykašláváte se vám nebude líbit

IQOS je naprosto bez diskuze pro kuřáka zdravější. Můžeme diskutovat o tom, co nám přináší za nové škodliviny do těla, ale jeho škodlivost je neprokázaná. Z vlastní zkušenosti vám ale můžu napsat, co z těla odvádí ven a nejdřív se vám to nebude vůbec líbit.   

0

IQfan.cz je nezávislý server a píše vlastní subjektivní zkušenosti a názory. Máme v tom velkou výhodu oproti výrobci, který musí být velmi opatrný na prohlášení týkající se zdravotní nezávislosti nikotinových produktů, zejména, když už je léta pronásledován jako štvaná zvěř. Zodpovědně tedy z vlastní zkušenosti prohlašuji, že IQOS lze považovat za vhodnou kuřákovu zdravotní pomůcku.

Koupit IQOS s promokódem v akci 

Měl jsem štěstí, které nepotká každého kuřáka přecházejícího na IQOS. Současně s přechodem jsem dostal nejtěžší pánskou chorobu lidstva, závažnou chřipičku. Ozývala se už krátce před tím a zrovna v prvním týdnu testování nové cigarety propukla naplno. 

 

Možná si řeknete, že jsem blázen, když označím chřipku za štěstí, ale faktem je, že zatímco ji samozřejmě běžně nesnáším jako většina z nás, tentokrát mi dala nahlédnout přímo do útrob mých kuřáckých plic. To co jsem v přímém přenosu spatřil se mi nejdřív vůbec nelíbilo, vypadalo to totiž jako z nejhoršího onkologova letáku pro pacienty. Dál už čtení není pro žádné slečinky, je to nechutné, leč zásadně poučné. 

Prvotní kašel při vdechování páry z HEETS je normální, tělo se zbavuje škodlivin z plic, za několik dní přejde.

Při chřipce se člověk v dávivém kašli zbavuje produktů sliznic a následně se jich v dávivém kašli zbavuje. Pokud je to kuřákův kašel, pak jsou to spíše orchestry. Postupně jsem ale zjistil, že kašlu i díky IQOS. A podle naší Facebookové skupiny nejsem sám. Moje chřipka mi jen ukázala, co vlastně vykašláváme. 

 

Vytvořil jsem si teorii (a je vlastně fuk, jestli pravdivou), že vdechování netradičně teplé páry z IQOS má vliv na plíce. Tipnul jsem si, že ve spojení s mojí mentolovou příchutí uvolňuje plicní sklípky a ty vydávají svá tajemství. Vlastně to nejsou tajemství, obsah našich černých plic známe z varovných obrázků na cigaretách a považujeme je v nejlepším případě za otravnou propagandu. 

Pro mě je IQOS zdravotní pomůcka, díky němu opět naplno dýchám a nikdo mě nepřesvědčí o opaku.

Zajímavé je se podívat, co vlastně vychází reálně ven. V kapesníčcích pozoruji malinké černé a šedé tvrdé částečky hnusot z plic, zřejmě dehtu, které ze mě jdou ven už druhý týden. Z části je cítím i v krku, jako byste snědli zrnka písku a nemohli se jich zbavit. 

 

Hluboký nádech

Současně přichází osvobozující pocit nadechnutí, který si pamatuji už jen z dávných let, kdy jsem poprvé přestal kouřit. Je to úplně stejné, jako když přijedete na hory, dýcháte z plna hrdla a jste v euforii. Každý den se mi s oslabující chřipkou dýchá lépe a lépe. Podobný pocit potvrzují naprosto všichni, kteří IQOS vyzkoušeli a jedna z našich čtenářek jako astmatička dokonce měřením okysličení krve u lékaře na spirometrii. Navíc i lékařské studie říkají, že největší dávky dehtu z plic se zbavíte už po třech měsících nekouření. 

Pokaždé, když zanadávám na vysokou cenu HEETS, připomenu si, že jde o daň za moje lepší zdraví. Každý požitek něco stojí a za zdraví si rád připlatím.  

Philip Morris diskuzím o nezávadnosti nahrává tím, že nezveřejňuje příliš přesně obsah náplní HEETS a o chemikáliích v nich obsažených toho moc nevíme (z čeho se skládají náplně HEETS). Můžeme se jen dohadovat, co vše uvolňuje biopolymer ve filtrech během zahřívání a zda z toho jednou nedostaneme jiný typ rakoviny než z cigaret.  

 

Ale jedno vím jistě. Po letech se opět cítím jako nekuřák, dýchám z plna hrdla a je mi skvěle. A pokud budu vykašlávat dál kamení, až se z mých černých plic stanou opět svěže růžová, nepřesvědčí mě nikdo, abych se vrátil k cigaretám, i kdyby krabička HEETS stála dvakrát tolik. 

Upravit

IQFAN magazín Youtube

Novinky

Jaké náplně končí? EU od 23.října zakazuje prodej ochucených variant HEETS a TEREA

0

Množí se dotazy uživatelů, kterým různé chytré horákyně v trafikách nebo benzínkách tvrdí, že končí prodej HEETS. Oficiální informace to vyvrací, ukončení prodeje není naplánováno. Díky nařízení EU však končí ve všech unijních státech ovocné příchutě u nahřívaných tabákových náplní. 

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.