Nezávislý magazín, Philip Morris Products S.A. ho neautorizoval, nepřevzal nad ním záštitu ani ho jinak neschválil.

JAK ZÍSKAT IQOS ZDARMA

Revoluční systém užívání tabáku můžete získat s naší slevou zdarma ke kartonu náplní HEETS.

IQOS můžete s naší slevou získat zdarma ke kartonu HEETS.

Kde koupit HEETS a IQOS během karantény proti koronaviru, jak reklamovat závady

Aktuální informace o dostupnosti náplní HEETS a služeb IQOS v období opatření proti šíření nákazy COVID-19. Sledujte náš článek, který pravidelně doplňujeme o novinky. 

0

Philip Morris dnes zveřejnil na svém webu speciální stránku k situaci okolo koronaviru. Aktuálně je normální dostupnost HEETS i zařízení IQOS, přerušena byla pouze setkávání s IQOS partnery a zápůjčky na vyzkoušení, jsou uzavřené některé prodejny IQOS.

Po bezpečnosti a zdraví je náš další cíl vaše spokojenost. Z toho důvodu pro vás i nadále zajištujeme maximální dostupnost našich výrobků a služeb.

 

Kde koupit IQOS

IQOS můžete zakoupit v otevřených partnerských prodejnách IQOS (seznam níže) nebo na dálku u některého z IQOS partnerů s doručením kurýrem. Aktuálně je doprava na veškeré zboží zdarma.   

 

Nejbezpečnější je však nákup online v eshopu výrobce, kde můžete se slevovým kódem našeho webu ušetřit 300 Kč, vyhnete se tak zbytečnému kontaktu s lidmi. Doprava je zdarma.

Jak koupit IQOS online se slevou

 

Kde vyzkoušet IQOS

V souvislosti s ochranou proti šíření nákazy je dočasně přerušeno zapůjčování IQOS na vyzkoušení. Pro předvedení lze jedině navštívit některou z otevřených prodejen. IQOS parneři do odvolání prodávají pouze po telefonu.  

 

Jak reklamovat IQOS

V případě poruchy IQOS zůstává zachována možnost osobní výměny zařízení ve více než 700 servisních místech a v otevřených prodejnách IQOS. Doporučujeme postupovat podle našeho návodu, nejdříve kontaktovat Centrum zákaznické péče a domluvit se na nejlepším postupu, v rámci programu IQOS Care plus lze zažádat o výměnu zařízení kurýrem.  

 

Dostupnost HEETS

Aktuálně nejsou očekávány žádné výpadky v zásobování HEETS, dostupnost je k 25.3. normální ve všech trafikách, čerpacích stanicích a v některých otevřených partnerských prodejnách IQOS (seznam níže). S ohledem na vlastní bezpečí je však doporučený nákup online na eshopu IQOS, kde je nově doprava zdarma. 

 

Centrum zákaznické péče

Kontakt v pracovní dny od 8:00 do 22:00, víkendy a svátky od 10:00 do 18:00 hodin.

Mapa otevřených IQOS prodejen

Aktuální seznam otevřených prodejen se může s ohledem na karanténu v čase měnit, doporučujeme kontaktovat nejdříve Centrum zákaznické péče pro ověření pracovní doby. Ostatní prodejny včetně všech tří IQOS Store a všech pop-up stánků jsou dočasně uzavřeny. 

 

Upravit

IQOSmag Youtube

Mohlo by vás zajímat

Návod jak cestovat s IQOS na dovolenou, v letadle v příručním zavazadle, dostupnost HEETS

0

S přicházejícím létem je nejčastějším dotazem uživatelů kam uložit IQOS na cestách letadlem, aby prošel bez problémů letištní kontrolou nebo kde je zakázaný.  Setavili jsme seznam zemí kde je dostupný, kde koupíte HEETS a jak ho případně reklamovat.

comments powered by Disqus