Nezávislý web, Philip Morris Products S.A. ho neautorizoval, nepřevzal nad ním záštitu ani ho jinak neschválil.

JAK ZÍSKAT IQOS ZDARMA

Revoluční systém užívání tabáku můžete získat s naší slevou zdarma ke kartonu náplní HEETS.

IQOS můžete s naší slevou získat zdarma ke kartonu HEETS.

Kde koupit borůvkové HEETS Purple Wave, ve kterých zemích se prodávají

Ochucené náplně HEETS jsou velmi žádané zboží, v České republice ani v Evropské unii se oficiálně neprodávají, vyvolenými zeměmi jsou Rusko a bývalé státy Sovětského svazu, Ukrajina, Japonsko a Jižní Korea.

0

Nejžádanější příchutí je borůvka, prodává se pod názvem HEETS Purple Wave a je dostupná pouze mimo EU a na internetu. Mentolová náplň obsahuje podle výrobce Philip Morris příchuť borůvek s nádechem lesních bylin. 

 

Kde koupit HEETS Purple Wave

Fialové HEETS Purple jsou ke koupi v Rusku a Jižní Koreji, intenzivnější chuť mají pod názvem Marlboro Sticks for IQOS také v Japonsku. Pokud byste je chtěli dovézt, podívejte se v našem článku, kolik lze legálně převážet kusů přes hranice.

 

Kdo necestuje, může vyzkoušet internet, v nabídce jsou především na zahraničních serverech jako eBay, kde často seženete i korejskou verzi, která má prý intenzivnější chuť než ruská. Připravte si ale poměrně dost peněz, krabička i s poštovným vyjde i přes 200Kč. 

Sehnat se dají i v naší Facebookové skupině o HEETS nebo Aukru, Bazoši a pod. obvykle okolo 150Kč za krabičku. 

Upravit

IQOSmag Youtube

Mohlo by vás zajímat

Novinky

IQOS je zdravější, má nízkou škodlivost a začíná být levnější než cigarety

0

O škodlivosti IQOS se od zahájení prodeje vedou vášnivé diskuze. S přibývajícím časem toho o zahřívání tabáku víme stále více ze zkušeností, i mnoha odborných studií. Je ale třeba stále myslet na to, že každé užívání tabáku je škodlivé.  

comments powered by Disqus