Nezávislý web, Philip Morris Products S.A. ho neautorizoval, nepřevzal nad ním záštitu ani ho jinak neschválil.

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.

Kde koupit borůvkové, čokoládové nebo perníkové HEETS

Náplně HEETS se u nás prodávají v mnoha příchutích, ve světě je ale nabídka bohatší, i když se postupně sjednocuje, jinde můžete ochutnat můžete například borůvku, sladovou nebo krémovou příchuť. 

0

Nabídka náplní HEETS pro IQOS prodávané v ČR je poměrně bohatá, ve světě však existuje mnoho dalších variant, výrobce však nabídku v Evropě omezuje, neboť nechce být v podezření, že cílí na mladé zákazníky, kteří ochucení více vyhledávají. 

Podívejte se na Přehled všech variant náplní HEETS.

 

Varianty HEETS v ČR

  • HEETS Bronze Selections
  • HEETS Sienna Selections
  • HEETS Amber Selections
  • HEETS Yellow Selections
  • HEETS Turqoiuse Selections
  • HEETS Blue Selections
  • HEETS Willow Selections

 

Borůvkové a čokoládové HEETS

V Rusku a okolních zemích a v Jižní Koreji se běžně prodávají borůvkové HEETS Purple Wave s příchutí borůvky a lesních bylin (kde koupit borůvkové HEETS). Ve Švýcarsku, odkud IQOS pochází, se údajně v prvních letech krátce objevila limitovaná edice perníku nebo koňaku, k nám se ale nikdy nedostala. V Německu jsou dostupné silné hnědé Teak a Terra s příchutí sladu a smetany.

 

Mnoho příchutí si můžete vyrobit i sami doma: 

S jemným nádechem čokolády uvádí výrobce HEETS Bronze, jde však spíše o marketing, skutečná chuť připomíná spíše doutníčky. 

Kolik stojí náplně HEETS v Německu

 

Na fotografiích členky naší FB skupiny IQOS CZ/SK vidíte příklad krabičky z Japonska, kde se bohatá nabídka příchutí prodává v blyštivých barvách pod názvem Marlboro IQOS, koupíte je za vysoké částky okolo 150 Kč za krabičku např. na eBay. Některé příchutě, jako ukrajinské Silver, Gold nebo ruské borůvkové Purple Wave, seženete i na české Bazoši.

Marlboro for IQOS se dají koupit v Japonsku 

Nabídka HEETS se v celém světě neustále rozšiřuje, vydávají se i některé speciální edice, jako např. čtyři varianty HEETS Creations namíchané odborníky z gastronomie. Velkým impulsem pro rozšíření mentolové nabídky byl úplný zákaz mentolu v cigaretách od května 2020.

 

A jakou příchuť byste ochutnali vy? Napište nám do komentářů!

Upravit

IQOSmag Youtube

Novinky

Vláda chce opět zdražovat zahřívaný tabák až o 15 Kč na krabičku, cigarety přitom zdraží minimálně

0

Ministrině financí Alena Schillerová se pokusila přes poslance Jana Volného (ANO) protlačit do projednávání daňového balíčku pro příští rok zvýšení spotřební daně na zahřívaný tabák o nehorázných 79%, tedy cca 15 Kč na krabičku, přitom cigarety by nadále podléhaly jen dříve schválenému zvýšení o 5% ročně. 

comments powered by Disqus