Nezávislý web, Philip Morris Products S.A. ho neautorizoval, nepřevzal nad ním záštitu ani ho jinak neschválil.

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.

Kde koupit levně čistící tyčinky a filtrační vložky pro IQOS

Čistící tyčinky pro IQOS koupíte ve většině trafik a obchodů s HEETS za 100 Kč / 30 ks. To není příliš výhodná cena a proto se zákazníci často ohlížejí po levnější alternativě.  

0

Originální čistící tyčinky jsou velmi podobné tyčinkám na čištění uší, mají však výrazně slabší průměr vatičky, vhodnější je proto kupovat dětskou velikost. Napuštěné jsou čistým lihem, který koupíte v každé lékárně nebo drogerii.

 

Nejlevnější čistící tyčinky objednáte ze zahraničních eshopů, např. na Amazonu, poštovné je zpravidla zdarma s doručením do 4-6 týdnů. 

 

Důrazně varujeme před experimentováním s technickým benzínem, octem nebo citronovou šťávou, jak se často dočtete v naší Facebookové skupině. Nahřívací planžeta je vyrobena ze sloučenin zlata a platiny, kterou lze snadno poškodit. 

Dalším doplňkem, který můžete na Aliexpresu koupit, jsou vložky do holderu, které brání velmi efektivně usazování nečistot. Je na vás, zda jste ochotni si umístit neznámý materiál do místa, kde dochází k největšímu žhavení, neboť není nikdy přesně zřejmé, co mohou uvolňovat. 

Upravit

IQOSmag Youtube

Novinky

comments powered by Disqus