JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Revoluční systém nahřívání tabáku koupíte levněji s naší slevou 300 Kč.

Revoluční systém nahřívání tabáku koupíte s naší slevou 300 Kč levněji.

Kde koupit levně náhradní nový nahřívač pro IQOS, v nabídce jsou i limitované edice

Pokud jste ztratili nebo vám byl ukraden holder a zůstala vám samotná dobíjecí základna IQOS, můžete si nahřívač pořídit nový, v nabídce jsou někdy i limitované edice. Není to ale příliš výhodné, poradíme vám výhodnější řešení. 

0

Zatímco při jakékoliv poruše i z viny zákazníka vám oba díly IQOS výrobce v rámci záruky zdarma vymění, ztráta holderu je nepříjemná věc. První, co člověka napadne je, kolik bude stát náhradní. Nový nahřívač pro IQOS 2.4 je v nabídce eshopu i na prodejnách za 690 Kč, pro IQOS 3 je cena stanovana na 990 Kč, prodej byl ale ukončen a čeká se na zahájení prodeje nahřívače IQOS 3 DUO, který je plně kompatibliní. 

A protože je cena poměrně vysoká, poradíme vám výhodnější řešení. 

 

Nahřívač IQOS v eshopu

V základních barvách White a Navy objednáte nahřívač IQOS 2.4+ v eshopu za 690 Kč. V nabídce bývají někdy za stejnou cenu i různé limitované edice, jsou ale většinou poměrně rychle vyprodané.  

 

Jak koupit nový holder levně

Druhou, a výrazně výhodnější variantou, je nákup celého nového zařízení IQOS. Zůstane vám náhradní dobíječka i čistící vajíčko, v balení budou i čistící tyčinky v hodnotě 100 Kč a přesto ušetříte.

Srovnání všech modelů IQOS v katalogu

Pokud využijete náš promo kód, můžete si koupit IQOS už od 90 Kč. O pomoc požádejte např. jiného kuřáka, který ještě není registrován. Pokud nemáte koho oslovit, kupte si druhé zařízení IQOS 2.4+ v eshopu za 1290 Kč s pěti krabičkami HEETS, nebo IQOS 3 DUO s pěti krabičkami za 2490 Kč, i tak je to výhodnější.

Patří do rubriky: Příslušenství Reklamace IQOS
Upravit

IQOSmag Youtube

comments powered by Disqus

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.