Sledujte recenze na našem youtube kanálu IQFAN magazín !
  Sledujte recenze na youtube IQFAN !

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 200 Kč s naším slevovým kódem.

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 200 Kč s naším slevovým kódem.

Kde koupit levně náhradní nový nahřívač pro IQOS, v nabídce jsou i limitované edice

Pokud jste ztratili nebo vám byl ukraden holder a zůstala vám samotná dobíjecí základna IQOS, můžete si nahřívač pořídit nový, v nabídce jsou někdy i limitované edice. Není to ale příliš výhodné, poradíme vám výhodnější řešení. 

0

Zatímco při jakékoliv poruše i z viny zákazníka vám oba díly IQOS výrobce v rámci záruky zdarma vymění, ztráta holderu je nepříjemná věc. První, co člověka napadne je, kolik bude stát náhradní. Nový nahřívač pro IQOS 2.4 je v nabídce eshopu i na prodejnách za 690 Kč, pro IQOS 3 je cena stanovana na 990 Kč, prodej byl ale ukončen a čeká se na zahájení prodeje nahřívače IQOS 3 DUO, který je plně kompatibliní. 

A protože je cena poměrně vysoká, poradíme vám výhodnější řešení. 

IQOS komunita cestovatelů

Reálné zkušenosti uživatelů IQOS z dalších zemí.

Nahřívač IQOS v eshopu

V základních barvách White a Navy objednáte nahřívač IQOS 2.4+ v eshopu za 690 Kč. V nabídce bývají někdy za stejnou cenu i různé limitované edice, jsou ale většinou poměrně rychle vyprodané.  

 

Jak koupit nový holder levně

Druhou, a výrazně výhodnější variantou, je nákup celého nového zařízení IQOS. Zůstane vám náhradní dobíječka i čistící vajíčko, v balení budou i čistící tyčinky v hodnotě 100 Kč a přesto ušetříte.

Srovnání všech modelů IQOS v katalogu

Pokud využijete náš promo kód, můžete si koupit IQOS slevou. O pomoc požádejte např. jiného kuřáka, který ještě není registrován. Pokud nemáte koho oslovit, kupte si druhé zařízení IQOS 2.4+ v eshopu za 1290 Kč s pěti krabičkami HEETS, nebo IQOS 3 DUO s pěti krabičkami za 2490 Kč, i tak je to výhodnější.

Patří do rubriky: PŘÍSLUŠENSTVÍ REKLAMACE IQOS
Upravit

IQFAN magazín Youtube

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.