Sledujte recenze na našem novém youtube kanálu IQFAN magazín !
  Sledujte recenze na youtube IQFAN !

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 360 Kč s naším slevovým kódem.

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 360 Kč s naším slevovým kódem.

Kde koupit levně náhradní nový nahřívač pro IQOS, v nabídce jsou i limitované edice

Pokud jste ztratili nebo vám byl ukraden holder a zůstala vám samotná dobíjecí základna IQOS, můžete si nahřívač pořídit nový, v nabídce jsou někdy i limitované edice. Není to ale příliš výhodné, poradíme vám výhodnější řešení. 

0

Zatímco při jakékoliv poruše i z viny zákazníka vám oba díly IQOS výrobce v rámci záruky zdarma vymění, ztráta holderu je nepříjemná věc. První, co člověka napadne je, kolik bude stát náhradní. Nový nahřívač pro IQOS 2.4 je v nabídce eshopu i na prodejnách za 690 Kč, pro IQOS 3 je cena stanovana na 990 Kč, prodej byl ale ukončen a čeká se na zahájení prodeje nahřívače IQOS 3 DUO, který je plně kompatibliní. 

A protože je cena poměrně vysoká, poradíme vám výhodnější řešení. 

 

Nahřívač IQOS v eshopu

V základních barvách White a Navy objednáte nahřívač IQOS 2.4+ v eshopu za 690 Kč. V nabídce bývají někdy za stejnou cenu i různé limitované edice, jsou ale většinou poměrně rychle vyprodané.  

 

Jak koupit nový holder levně

Druhou, a výrazně výhodnější variantou, je nákup celého nového zařízení IQOS. Zůstane vám náhradní dobíječka i čistící vajíčko, v balení budou i čistící tyčinky v hodnotě 100 Kč a přesto ušetříte.

Srovnání všech modelů IQOS v katalogu

Pokud využijete náš promo kód, můžete si koupit IQOS už od 90 Kč. O pomoc požádejte např. jiného kuřáka, který ještě není registrován. Pokud nemáte koho oslovit, kupte si druhé zařízení IQOS 2.4+ v eshopu za 1290 Kč s pěti krabičkami HEETS, nebo IQOS 3 DUO s pěti krabičkami za 2490 Kč, i tak je to výhodnější.

Patří do rubriky: PŘÍSLUŠENSTVÍ REKLAMACE IQOS
Upravit

IQFAN magazín Youtube

Novinky

Jaké náplně končí? EU od 23.října zakazuje prodej ochucených variant HEETS a TEREA

0

Množí se dotazy uživatelů, kterým různé chytré horákyně v trafikách nebo benzínkách tvrdí, že končí prodej HEETS. Oficiální informace to vyvrací, ukončení prodeje není naplánováno. Díky nařízení EU však končí ve všech unijních státech ovocné příchutě u nahřívaných tabákových náplní. 

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.