Nezávislý web, Philip Morris Products S.A. ho neautorizoval, nepřevzal nad ním záštitu ani ho jinak neschválil.

JAK ZÍSKAT IQOS ZDARMA

Revoluční systém užívání tabáku můžete získat s naší slevou zdarma ke kartonu náplní HEETS.

IQOS můžete s naší slevou získat zdarma ke kartonu HEETS.

Kde koupit nejlevnější náplně HEETS pro IQOS od 780 Kč, ve velkoobchodu za 859 Kč

Častým dotazem nových uživatelů IQOS je dostupnost náplní HEETS za lepší cenu. Pokud si zvládnete opatřit registraci do velkoobchodu, můžete ušetřit téměř deset korun na krabičce. 

0

Základní cena náplní HEETS je 103 Kč za krabičku 20ks. Tato cena byla nastavena v roce 2020 zvýšením spotřební daně. Pokud si vezemete celý karton, na většině prodejních míst ho koupíte za 930 Kč, šetříte tedy 10 Kč na krabičce. Výjimkou jsou některé čerpací stanice (např. OMV), kde slevu poskytují jen 50 Kč/karton. (všechny ceny v článku jsou včetně DPH).

 

HEETS za 859 Kč v TamdaFood a Geco

Ušetřit můžete i v řadě velkoobchodů, většinou ale s registrací na živnostenský list. Po celé republice naleznete velkoobchody Geco, v některých benevolentnějších pobočkách chybějící registraci přehlédnou, oficiálně ji ale potřebujete, cena je 859 Kč, platba výhradně hotově. HEETS mají také v Makro za 870 Kč, také se zákaznickou kartou. Dalším místem je velkoobchod TamdaFood ve vitnamské tržnici Sapa v Praze Písnici, s registrací za 859 Kč.

 

HEETS za 780 Kč na letišti

Letíte mimo Evropskou Unii? Pak si můžete při odletu koupit na cestu karton HEETS za 780 Kč v mezinárodním prostoru. Na zpáteční cestě si do ČR můžete koupit domů jeden karton. 

 

HEETS levněji na Facebooku

Na mnoha místech internetu najdete nabídky překupníků, kteří nabízejí karton HEETS okolo 750 Kč, v nabídkách Bazoš.cz nebo Aukro koupíte i borůvkové HEETS a další zahraniční příchutě. 

Upravit

IQOSmag Youtube

Novinky

IQOS je zdravější, má nízkou škodlivost a začíná být levnější než cigarety

0

O škodlivosti IQOS se od zahájení prodeje vedou vášnivé diskuze. S přibývajícím časem toho o zahřívání tabáku víme stále více ze zkušeností, i mnoha odborných studií. Je ale třeba stále myslet na to, že každé užívání tabáku je škodlivé.  

comments powered by Disqus