Nezávislý web, Philip Morris Products S.A. ho neautorizoval, nepřevzal nad ním záštitu ani ho jinak neschválil.

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.

Kde koupit originální dózu IQOS s keramickým potahem na nedopalky, říkáme jí heetelník od slova popelník

Oblíbili jste si IQOS pohodové kouření bez nepořádku? Jistě už jste zjistili, že není kam ukládat nedopalky. Luxusní hliníková dóza s keramickým povrchem je stylovým doplňkem vaší domácnosti. 

0

Pokud jste rádi kouřili i doma, jistě jste s radostí vyhodili všechny popelníky a užíváte si voňavé domácnosti. Ale kam s nedopalky z náplní HEETS? Stylová značková dóza poslouží jako nenápadný heetelník a navíc je zajímavým bytovým doplňkem.

 

Ačkoli vypadá dóza poměrně velká, díky zúženému hrdlu, které mimo jiné brání šíření ódéru z nedopalků, se do ní vejde přibližně dvacet kusů. Pak je nutné ji v polovině rozšroubovat a vyprázdnit. 

Dóza má jen jednu chybku na kráse, v internetovém obchodě výrobce IQOS byla původně za hříšných 999 Kč, od podzimu 2018 byla mírně zlevněna na 849 Kč. A kam s nedopalky HEETS v autě? Chcete-li utrácet, můžete mít i autodózy.

 

Koupit IQOS popelník

 

Od uvedení IQOS 3 je v nabídce nový atraktivnější model dózy z keramiky a hliníkovým víčkem ve dvou barevných kombinacích, do které se lépe vhazují nedopalky a postupně v nabídce nahradí předchozí model. Cena zůstala podobná, 899 Kč.

Vlevo nový model dózy, vpravo původní

Nejnovější verzí jsou čtyři barevné varianty z plastu za 419 Kč, které jsme vám představili v našem článku. 

 

Koupit IQOS popelník

 

Upravit

IQOSmag Youtube

Novinky

comments powered by Disqus