Nezávislý web, Philip Morris Products S.A. ho neautorizoval, nepřevzal nad ním záštitu ani ho jinak neschválil.

JAK ZÍSKAT IQOS ZDARMA

Revoluční systém užívání tabáku můžete získat s naší slevou zdarma ke kartonu náplní HEETS.

IQOS můžete s naší slevou získat zdarma ke kartonu HEETS.

Limitovaná edice IQOS Ruby je právě v prodeji za 2690Kč

Avizovaná limitovaná edice rubínového odstínu IQOS je od dnešního dne v prodeji v pop-up prodejnách a v e-shopu výrobce. 

0

IQOS Ruby už jsme představili začátkem roku. Od dnešního dne si ho můžete zakoupit za 2690 Kč v e-shopu výrobce nebo u pultíků pop-up v obchodních centrech. IQOS Ruby nebude v nabídce dealerů za zvýhodněnou cenu

 

IQOS 2.4+ Ruby edition

První limitovaná edice se odlišuje pouze barevným provedením, funkčně je stejná jako bílá i Navy varianta. spodní část nabíječky je karmínově matně sametová, zavírací víčko je v šedé lesklé metalíze. U nahřívače je barevná kombinace obrácená, vysouvací cap je karmínový, dolní část včetně tlačítka tmavě stříbrná.

 

Limitovaná edice se objeví jen krátce, podle výrobce dorazilo pouze několik stovek kusů a bude záležet jen na zájmu zákazníků, jak dlouho se bude prodávat. 

Patří do rubriky: Limitované edice
Upravit

IQOSmag Youtube

Novinky

IQOS je zdravější, má nízkou škodlivost a začíná být levnější než cigarety

0

O škodlivosti IQOS se od zahájení prodeje vedou vášnivé diskuze. S přibývajícím časem toho o zahřívání tabáku víme stále více ze zkušeností, i mnoha odborných studií. Je ale třeba stále myslet na to, že každé užívání tabáku je škodlivé.  

comments powered by Disqus