Sledujte recenze na našem youtube kanálu IQFAN magazín !
  Sledujte recenze na youtube IQFAN !

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 200 Kč s naším slevovým kódem.

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 200 Kč s naším slevovým kódem.

Návod jak cestovat s IQOS na dovolenou, v letadle v příručním zavazadle, dostupnost HEETS

S přicházejícím létem je nejčastějším dotazem uživatelů kam uložit IQOS na cestách letadlem, aby prošel bez problémů letištní kontrolou nebo kde je zakázaný.  Setavili jsme seznam zemí kde je dostupný, kde koupíte HEETS a jak ho případně reklamovat.

0

V naší Facebookové skupině je v průběhu dovolených vedle závad a reklamací nejčastějším dotazem cestování s IQOS do zahraničí, kam ho uložit při cestě letadlem a co dělat při závadě IQOS v cizích zemích. Sestavili jsme proto návod na cestování se všemi informacemi. Máte vlastní zkušenosti? Napište nám do komentářů a my je přidáme do článku.

Přečtete si rubriku: Cestování s IQOS

 

Jak cestovat letadlem s IQOS

Nejčastěji vás zajímá, kam uložit IQOS při odletu do světa. IQOS je elektronické zařízení s baterií, patří proto výhradně do kapsy nebo příručního zavazadla. Umístit ho do kufru je nevhodné, nemusel by projít odbavením z bezpečnostních důvodů. Mimo prevenci terorismu hrozí teoreticky díky tlaku v nákladovém prostoru poškození nebo výbuch baterie.

Na letišti Václava Havla v Praze je od roku 2018 celoplošný zákaz kouření, včetně elektronických cigaret a IQOS. 

Odbavením v příručním zavazadle nebo kapse projde bez problémů ve všech zemích s vyjímkou Thajska, kde jsou veškeré elektronické cigarety zakázané z důvodu prevence proti kouření drog nařízením vlády pod hrozbou zabavení a tučné pokuty. I přesto, že z internetu známe jeden příklad zabavení, IQOS se bez problémů v Thajsku kouří i na ulicích a zřejmě zejména v hotelových rezortech zřejmě problémy nehrozí. HEETS si tam ale koupíte pouze na černém trhu.

 

IQOS je v letadle stejně jako jiné elektronické cigarety zakázaný. Často se ptáte, zda ho zaznamenají detektory kouře. Nezaznamenají ani na hotelu, ani v letadle na toaletě. Pokud tedy trpíte nikotinovým deficitem a máte odvahu zákaz porušit, můžete si bez obav skrytě užít a je v podstatě nulová šance, že by kouření někdo odhalil. 

 

Dostupnost IQOS v zahraničí

IQOS se prodává především v Evropě, v Jižní Koreji a v Japonsku. Seznam zemí, kde si ho můžete koupit pravidelně aktualizujeme v článku Dostupnost IQOS v zahraničí, sestavili jsme v něm také seznam příchutí v jednotlivých zemích a ceny HEETS. 

Kolik můžete převážet krabiček náplní HEETS přes hranice

Poruchy a reklamace IQOS v zahraničí

V zemích, kde je IQOS dostupný (viz odkaz výše), platí pro servis a reklamace IQOS stejný režim jako u nás a záruka je mezinárodní. Výrobce Philip Morris zatím všude poskytuje v podstatě neomezenou záruku a vyměňuje kus za kus. Pokud potřebujete pomoc v cizí zemi, volejte naší českou infolinku, kde vám vyhledají nejbližšího prodejce. Vyjímkou budou zřejmě exotické země, kde tyto informace nemáme potvrzené. 

 

V ostatních zemích si bohužel neporadíte, IQOS se v podstatě neopravuje, vyjímkou jsou šikovní asiaté a Číňani, kteří mají často dostupné náhradní díly. Do takového zásahu bychom se ale nepouštěli. 

Patří do rubriky: TIPY A NÁVODY
Upravit

IQFAN magazín Youtube

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.