JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Revoluční systém nahřívání tabáku koupíte levněji s naší slevou 300 Kč.

Revoluční systém nahřívání tabáku koupíte s naší slevou 300 Kč levněji.

Navštivte skutečnou laboratoř Svět bez kouře profesora Dohořela v Karlových Varech

Virtuální laboratoř imaginárního profesora Dohořela můžete nyní navštívit i v realitě. V průběhu srpna ji najdete v Karlových Varech v Dvořákových sadech vedle Sadové kolonády.  

0

O výhodách přechodu z cigaret do světa bez kouře se můžete dočíst na novém webu www.svetbezkoure.cz, za kterým stojí Philip Morris. Pomocí virtuální postavy profesora Dohořela zde najdete poutavým způsobem vysvětlené vědecké důvody, proč jsou bezkouřové nikotinové produkty zdravější než spalování cigaret. Nyní si ale všechny důkazy může ověřit každý i v reálné mobilní laboratoři, kteoru jsme navštívili v Praze a nyní ji po celý srpen naleznete v Karlových Varech. 

Mobilní laboratoř představuje na reálných modelech čtyři platformy užívání nikotinu bez nutnosti zapálení cigarety v čele s zahříváním tabáku v IQOS nebo vaporizéru Veev. Vemi výmluvná je také demonstrace důsledku průběhu hoření cigaret na lidská plíce, kterou vidíte na obrázku. 

 

Návštěvu laboratoře můžete spojit s návštěvou IQOS Lounge, kterou najdete v průběhu filmového festivalu v Karlových Varech u hotelu Thermal, kde se můžete setkat např. s Liborem Boučkem nebo Vojtěchem Kotkem. Více informací naleznete na webu IQOS.cz.

Patří do rubriky: Novinky Kouření
Upravit

IQOSmag Youtube

comments powered by Disqus

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.