Sledujte recenze na našem youtube kanálu IQFAN magazín !
  Sledujte recenze na youtube IQFAN !

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 200 Kč s naším slevovým kódem.

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 200 Kč s naším slevovým kódem.

Neoriginální žvýkačkové náplně Fiit kompatibilní s IQOS, jsou určené pro zařízení Lil

Náplně Fiit s ovocnými příchutěmi nejsou určené pro IQOS, ale je možné je použít. Některé varianty obsahují přepínací kuličku s pomerančovou, limetkovou nebo žvýkačkovu příchutí. 

0

Mezi uživateli se můžete setkat s dovozovými náplněmi pod značkou Fiit, které jsou určené pro elektronickou cigaretou LIL z Jižní Koreje. Protože jejich trh není nijak regulován a je velmi konkureční, prodávají se s různými příchutěmi nebo přepínací kuličkou Change-Up. 

IQOS komunita cestovatelů

Reálné zkušenosti uživatelů IQOS z dalších zemí.

Fiit jsou kompatibilní, ale . .

Je třeba připomenout, že ačkoli jsou Fiit kompatibilní s IQOS, nejsou pro něj určené. Protože zařízení Lil ohřívá náplně pomocí nahřívacího trnu, který náplň méně rovnoměrně prohřívá než planžeta v IQOS, obsahují vyšší množství glycerinu pro uvolňování páry, ze které zůstává v IQOS výrazně více nečistot. 

Korejské Fiit pro Lil s kuličkou Change Up

Jaké jsou Fiit s příchutí

Podobně jako u HEETS pro IQOS se nabídka Fiit pro Lil neustále rozšiřuje, mimo klasických variant jsou k dispozici i ochucené a přepínací s kuličkou. Nejzajímavější jsou zřejmě oranžové, které hodně připomínají ovocné žvýkačky Hubba Bubba. 

 

Cena Fiit 

Ačkoli je cena v Jižní Koreji velmi podobná HEETS u nás, kdo Fiit doveze, řekne si za ně o mnoho více peněz, setkat se můžete až s šílenými nabídkami přes 200 Kč. Přesto jde o zajímavost, která stojí za vyzkoušení. 

Upravit

IQFAN magazín Youtube

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.