JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Revoluční systém nahřívání tabáku koupíte levněji s naší slevou 300 Kč.

Revoluční systém nahřívání tabáku koupíte s naší slevou 300 Kč levněji.

Nová generace IQOS ILUMA je budoucnost, nahřívá tabák bez vnitřní čepele

Společnost Philip Morris Japan zahájila prodej nové generace IQOS nazvané ILUMA. V nabídce jsou dva typy produktů, IQOS Irma a IQOS Irma Prime. Převratnou novinkou je zahřívání tabáku pomocí indukce bez středové čepele, což zlepší požitek a odstraní poruchovost a znečišťování.

0

IQOS Irma Prime v novém designu

Novou vlajkovou lodí bude IQOS Irma Prime v úplně novém designu s vyklápěním podobném tabatěrce. Nabíječka je prémiově hliníková a vyjímá se z ní nahřívač v novém designu. Prodejní cena je 12 980 Jenů, což je stejná cena jako při zahájení prodeje IQOS 3 DUO, asi 2500 Kč.

IQOS ILUMA IRMA PRIME

IQOS Irma podobná IQOS 3 DUO

Levnější IQOS Irma vypadá na první pohled podobně jako IQOS 3 DUO, nabíječka se vyklápí do strany a nahřívač je stejný s prémiovým modelem. Nebude však nijak vzájemně kompatibilní se starší verzí. Cena byla stanovena na 8980 Jenů, což je téměř 2000 Kč, ceny v ČR se ale mohou lišit.

IQOS ILUMA IRMA

Funkce IQOS ILUMA

Díky chybějící čepeli nebude nutné nahřívač otevírat pro vyjmutí náplně, ta je uvnitř držená speciálním výměnným kroužkem, který bude v prodeji jako příslušenství.  Jediné tlačítko po dvojím stisknutí nahřívače ukáže vibrací stav nabití.

Výměnné příslušenství k IQOS ILUMA

Funkčně jsou obě varianty stejné, nabíječky vydrží přibližně na dvacet tabákových náplní, nahřívače lze použít dvakrát za sebou a zajímavou novinkou je jejich automatická aktivace po vložení náplně. IQOS ILUMA tentokrát nelze připojit k mobilnímu telefonu.

Holder IQOS ILUMA

Nové náplně TEREA

Díky novému způsobu nahřívání nelze použít stávající náplně HEETS, proto byla představena i nová značka TEREA. Každá náplň má v sobě tenký nerezový ocelový pásek, který se nahřívá indukčně systémem Smart Core Induction System na cca 300°C. 

Barevné varianty IQOS ILUMA, nahoře IRMA, dole IRMA Prime 

Velkou změnou jsou náplně zpředu uzavřené záslepkou, tabák tedy není vidět, což odstraní znečišťování nahřívače i nabíječky při zachování stejné chuti a zážitku, po použití zůstanou nečistoty uvnitř a nikoli v nahřívači.

 

Tabáková náplň TEREA pro IQOS ILUMA

Cena TEREA v Japonsku je v přepočtu přibližně stejná jako u nás, ta se ale výrazně liší stát od státu. Stejná je i nabídka příchutí. Náplně HEETS pro současné verze IQOS zůstanou v prodeji současně s TEREA, nicméně jen modely IQOS ILUMA jsou budoucností značky.  

Ocelový nahřívaný pásek v náplni TEREA

Dostupnost IQOS ILUMA v ČR

Japonsko je pro IQOS klíčovou zemí, všechny produkty se tam vždy uvádějí s velkým předstihem. Podle nového generálního ředitele Philip Morris Jaceka Olczaka, který novinky představil na tiskové konferenci, je IQOS ILUMA tzv. "game changer", tedy klíčový produkt. Tím potvrdil, že bude uveden na celém světě, ale s ohledem na stav surovin (zejména čipů) ve světě nelze očekávat, že se nové generace v Evropě dočkáme dříve než příští rok. 

Upravit

IQOSmag Youtube

comments powered by Disqus

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.