Sledujte recenze na našem youtube kanálu IQFAN magazín !
  Sledujte recenze na youtube IQFAN !

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 200 Kč s naším slevovým kódem.

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 200 Kč s naším slevovým kódem.

Nová generace IQOS ILUMA je budoucnost, nahřívá tabák indukčně bez vnitřní čepele

Společnost Philip Morris zahájila prodej nové generace IQOS nazvané ILUMA. V nabídce jsou tři typy produktů, IQOS ILUMA Prime, IQOS ILUMA a IQOS ILUMA ONE. Revolucí je zahřívání tabáku pomocí indukce bez středové čepele, což zlepší požitek a odstraní poruchovost a znečišťování. 

Jak koupit IQOS ILUMA se slevou

Aktualizace: Původní příspěvek 21.9.2021

IQOS ILUMA Prime

Novou vlajkovou lodí bude IQOS ILUMA Prime v úplně novém designu s vyklápěním textilního vyměnného krytu, podobný tabatěrce. Nabíječka je prémiově hliníková a uvnitř je nový typ nahřívače bez keramické čepele, využívající indukční nahřívání náplní Smartcore Induction system.

IQOS ILUMA IRMA PRIME

IQOS ILUMA podobná IQOS 3 DUO

Levnější IQOS IILUMA vypadá na první pohled podobně jako IQOS 3 DUO, nabíječka se vyklápí do strany a nahřívač je stejný s prémiovým modelem. Nebude však nijak vzájemně kompatibilní se starší verzí. Cena byla stanovena na 8980 Jenů, což je téměř 2000 Kč, ceny v ČR se ale mohou lišit.

IQOS ILUMA

IQOS ILUMA ONE

Třetí varianta IQOS ILUMA ONE je zařízení podobné IQOS LIL SOLID, nebo také stašímu IQOS 3 MULTI, tedy vše v jednom. Princip indukčního nahřívání zůstává stejný, náplně se vkládají přímo do těla nabíječky, která vydrží na cca 20 použití na jedno nabití. 

IQOS ILUMA ONE

Funkce IQOS ILUMA

Díky chybějící čepeli nebude nutné nahřívač otevírat pro vyjmutí náplně, ta je uvnitř držená speciálním výměnným kroužkem, který bude v prodeji jako příslušenství.  Jediné tlačítko po dvojím stisknutí nahřívače ukáže vibrací stav nabití.

Výměnné příslušenství k IQOS ILUMA

Funkčně jsou obě varianty stejné, nabíječky vydrží přibližně na dvacet tabákových náplní, nahřívače lze použít dvakrát za sebou a zajímavou novinkou je jejich automatická aktivace po vložení náplně. IQOS ILUMA tentokrát nelze připojit k mobilnímu telefonu.

Holder IQOS ILUMA

Nové náplně TEREA

Díky novému způsobu nahřívání nelze použít stávající náplně HEETS, proto byla představena i nová značka TEREA. Každá náplň má v sobě tenký nerezový ocelový pásek, který se nahřívá indukčně systémem Smartcore Induction System na cca 300°C. 

Barevné varianty IQOS ILUMA, nahoře IRMA, dole IRMA Prime 

Velkou změnou jsou náplně zpředu uzavřené záslepkou, tabák tedy není vidět, což odstraní znečišťování nahřívače i nabíječky při zachování stejné chuti a zážitku, po použití zůstanou nečistoty uvnitř a nikoli v nahřívači.

 

Tabáková náplň TEREA pro IQOS ILUMA

Cena TEREA v Japonsku je v přepočtu přibližně stejná jako u nás, ta se ale výrazně liší stát od státu. Stejná je i nabídka příchutí. Náplně HEETS pro současné verze IQOS zůstanou v prodeji současně s TEREA, nicméně jen modely IQOS ILUMA jsou budoucností značky.  

Ocelový nahřívaný pásek v náplni TEREA

Dostupnost IQOS ILUMA v ČR

 

Zařízení z řady IQOS ILUMA jsou dostupné v ČR od 15.11.2022, čím se zařadilo mezi čtvrtou evropskou zemi, která ho nabízí. Prohlédněte si prodejní cenu a speciální slevovou nabídku pro nové uživatele. 

Jak koupit IQOS ILUMA se slevou

Patří do rubriky: IQOS NOVINKY VIDEORECENZE
Upravit

IQFAN magazín Youtube

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.