Nezávislý web, Philip Morris Products S.A. ho neautorizoval, nepřevzal nad ním záštitu ani ho jinak neschválil.

JAK ZÍSKAT IQOS ZDARMA

Revoluční systém užívání tabáku můžete získat s naší slevou zdarma ke kartonu náplní HEETS.

IQOS můžete s naší slevou získat zdarma ke kartonu HEETS.

Nová varianta HEETS Sienna Caps s mentolovou kapslí v prodeji, jak chutná?

Dnes byl zahájen prodej prvních HEETS s mentolovou kapslí. Výrobce vsadil na oblíbenou variantu Sienna, do které vložil praskací mentolovou kuličku, dříve oblíbenou u cigaret. Celkem už máme na trhu 8 příchutí. 

0

Práskací HEETS Sienna Caps

Možnost změnit si chuť náplně dobře známe z cigaret, jejichž prodej ale bude díky nařízení Evropské unie o zákazu ochucování cigaret ukončen 20. května. Protože se ale toto nařízení nevztahuje na zahřívaný tabák, oblíbené práskačky se přesouvají do HEETS. 

 

Pro změnu chuti se využívá malá gelová kulička umístěná ve filtru náplně HEETS. Pro její prasknutí ji stačí pevně stisknout a kolmo proti sobě pevně zmáčknout. Gel se rozpustí do filtru a ovlivní tak chuť vdechované páry. 

 

Ochucovací kapsle nejsou žádnou novinkou, korejský výrobce LIL je má už delší čas ve svých náplních Fiit, o kterých jsme už psali. Náplně, které jsou kompatibilní s IQOS, nabízejí několik variant mentolu, ale i ovocných příchutí, oblíbené jsou především žvýkačkové Huba Buba.

 

Jak chutnají HEETS Sienna Caps

Chuť HEETS Caps je před prasknutím kuličky stejná jako u varianty Sienna, tedy vyvážený tabák bez dalších tónů. Po prasknutí kuličky ve filtru se chuť změní na mintovou, podobnou jako mají HEETS Blue, ale s menší intenzitou. 

Čtyři varianty mentolových HEETS

Dostupnost Sienna Caps

HEETS Caps jsou v prodeji od 18. května v eshopu výrobce a postupně se naskladňují do všech obvyklých prodejních kanálů. Cena je stejná jako u všech dalších variant. 

Patří do rubriky: Novinky
Upravit

IQOSmag Youtube

Novinky

IQOS je zdravější, má nízkou škodlivost a začíná být levnější než cigarety

0

O škodlivosti IQOS se od zahájení prodeje vedou vášnivé diskuze. S přibývajícím časem toho o zahřívání tabáku víme stále více ze zkušeností, i mnoha odborných studií. Je ale třeba stále myslet na to, že každé užívání tabáku je škodlivé.  

comments powered by Disqus