Sledujte recenze na našem novém youtube kanálu IQFAN magazín !
  Sledujte recenze na youtube IQFAN !

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 300 Kč s naším slevovým kódem.

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 300 Kč s naším slevovým kódem.

Nová varianta HEETS Sienna Caps s mentolovou kapslí v prodeji, jak chutná?

Dnes byl zahájen prodej prvních HEETS s mentolovou kapslí. Výrobce vsadil na oblíbenou variantu Sienna, do které vložil praskací mentolovou kuličku, dříve oblíbenou u cigaret. Celkem už máme na trhu 8 příchutí. 

0

Práskací HEETS Sienna Caps

Možnost změnit si chuť náplně dobře známe z cigaret, jejichž prodej ale bude díky nařízení Evropské unie o zákazu ochucování cigaret ukončen 20. května. Protože se ale toto nařízení nevztahuje na zahřívaný tabák, oblíbené práskačky se přesouvají do HEETS. 

 

Pro změnu chuti se využívá malá gelová kulička umístěná ve filtru náplně HEETS. Pro její prasknutí ji stačí pevně stisknout a kolmo proti sobě pevně zmáčknout. Gel se rozpustí do filtru a ovlivní tak chuť vdechované páry. 

 

Ochucovací kapsle nejsou žádnou novinkou, korejský výrobce LIL je má už delší čas ve svých náplních Fiit, o kterých jsme už psali. Náplně, které jsou kompatibilní s IQOS, nabízejí několik variant mentolu, ale i ovocných příchutí, oblíbené jsou především žvýkačkové Huba Buba.

 

Jak chutnají HEETS Sienna Caps

Chuť HEETS Caps je před prasknutím kuličky stejná jako u varianty Sienna, tedy vyvážený tabák bez dalších tónů. Po prasknutí kuličky ve filtru se chuť změní na mintovou, podobnou jako mají HEETS Blue, ale s menší intenzitou. 

Čtyři varianty mentolových HEETS

Dostupnost Sienna Caps

HEETS Caps jsou v prodeji od 18. května v eshopu výrobce a postupně se naskladňují do všech obvyklých prodejních kanálů. Cena je stejná jako u všech dalších variant. 

Patří do rubriky: IQOS NOVINKY
Upravit

IQFAN magazín Youtube

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.