Sledujte recenze na našem youtube kanálu IQFAN magazín !
  Sledujte recenze na youtube IQFAN !

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 200 Kč s naším slevovým kódem.

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 200 Kč s naším slevovým kódem.

Nová varianta HEETS Willow s limetkovou příchutí v ČR

Blíží se konec prodeje mentolových cigaret a tak Philip Morris rozšiřuje nabídku příchutí, aby motivoval kuřáky k přechodu na méně škodlivý IQOS, kterého se zákaz mentolu netýká. Nejnovějším přírůstkem jsou HEETS Willow.

0

Od května 2020 vstupuje v platnost evropský zákaz prodeje veškerých ochucených cigaret včetně mentolu, což se dotkne tisíců kuřáků. IQOS jim nabízí alternativu, neboť zákaz se na zahřívaný tabák nevztahuje.

Jaké existují varianty HEETS ve světě

Philip Morris v reakci na regulaci rozšiřuje nabídku mentolových příchutí. Ve většině Evropy loni uvedl ledově mintovou variantu Blue Selection, v Británii a tradičně mentolovém národě Poláků také silně mentolové Green Selection. Pro rok 2020 pak přichází limetkově mentolová varianta pod zbrusu novým obchodním názvem Willow Selection, známá z rusky mluvících zemí nebo Jižní Koreje jako Green Zing.

 

Zahájení prodeje v únoru

Zatímco s variantou Sienna jsme byli v Evropě první, tentokrát byla zahájena distribuce v Maďarsku, vzápětí 27.2. u nás a na Slovensku a další země budou následovat v prvním čtvrtletí. Cena zůstala po nedávném zdražení ve výši 103 Kč za krabičku a 930 Kč za karton.

 

První HEETS s příchutí v Evropě

Zajímavostí u nové varianty je jemné ochucení po citrusech, které oznamuje výrobce i v propagačních materiálech. Půjde tak o první variantu HEETS s příchutí v Evropě, kam se doposud Philip Morris zdráhal takové varianty distribuovat, aby zbytečně nevzbudil podezření EU z ovlivňování především mládeže, pro kterou jsou příchutě lákadlem.

Trh je ale neúprosný a přichází konkurence, která si hlavu s regulacemi příliš neláme a pokouší se proti zavedenému IQOS prosadit za každou cenu. Budeme tedy doufat, že HEETS Willow jsou první vlaštovkou a dočkáme se i dalších variant ze zahraničí, např. velmi poptávaných HEETS Purple Wave s příchutí borůvek a lesních bylin. 

Patří do rubriky: IQOS NOVINKY
Upravit

IQFAN magazín Youtube

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.