JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Revoluční systém nahřívání tabáku koupíte levněji s naší slevou 300 Kč.

Revoluční systém nahřívání tabáku koupíte s naší slevou 300 Kč levněji.

Nové obaly HEETS from Marlboro označené HEETS Label, jak se změnila chuť

HEETS náplně pro IQOS mají nové obaly a označení. Podle mnoha uživatelů se současně změnila i chuť a barva tabáku.

0

V naší FB skupině se rozhořela intenzivní diskuze o nových obalech HEETS, které se postupně dostávají do prodeje. Jak je obvyklé, zákazníci změny nemají příliš v oblibě a mnoho z nich si stěžuje tím více, že zcela zřejmě došlo ke změnám i v receptuře tabáku. 

 

Jak se změnily HEETS v novém obalu

Změnily se především popisy krabiček, aby došlo k jednoznačnému rozlišení jednotlivých variant, pod hlavním logem byl nahrazen nápis From Marlboro označením varianty (Label), které nově najdete vyražené i na horní hraně krabičky. Na zádech krabičky se změnil popis a zespodu je zvětšené písmo s informací o množství tabáku.

Jak se změnila chuť HEETS

Protože stále čekáme na vyjádření Philip Morris ohledně změny receptury, diskuze o změně chuti HEETS je pouze subjektivní a v naší Facebookové skupině hodně roztříštěná. Jediným potvrzeným faktem je změna barvy tabákové náplně, která je nově výrazně světlejší. U variant Amber a Yellow Label náplně zřejmě více dýmí a podle někoho jsou také více cítit, nejméně stížností je na mentolovou variantu Turquoise Label, kde i podle našeho názoru k významné změně nedošlo, ačkoli i zde je zřejmá jiná barva tabáku. 

 

Dalším subjektivním pocitem je vylešení kvality náplní, u nových krabiček se stává minimálně, že by náplň špatně táhla, takže je možné, že právě zvýšení kvality bylo hlavní motivací výrobce ke změně. 

Změny jsou právem výrobce

V diskuzích padají i ostrá vyjádření, někdo vyhrožuje návratem k cigaretám (to tedy nikomu nepřejeme), jiní mluví o podrazu výrobce. Berte ale na zřetel, že svoboda podnikání platí pro všechny a pokud je dodržen zákon, může si každý vyrábět a měnit co uzná za vhodné. Zákazník má nepopiratelné právo změnu nepřijmout a zboží nekupovat. Zlobit se tedy můžeme jen za to, že bychom si zasloužili být více informováni. 

Patří do rubriky: HEETS
Upravit

IQOSmag Youtube

comments powered by Disqus

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.