Sledujte recenze na našem youtube kanálu IQFAN magazín !
  Sledujte recenze na youtube IQFAN !

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 200 Kč s naším slevovým kódem.

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 200 Kč s naším slevovým kódem.

Nové podmínky reklamací IQOS Care plus, výměna při závadách způsobených zákazníkem

Od února 2020 výrobce Philip Morris mění podmínky reklamace IQOS pro výměnu zařízení při závadách způsobených zákazníkem, především zlomení nahřívací čepele. Naštěstí však zůstane stále vztřícný nad rámec zákona.

0

Tak dlouho jsme chodili s každou hloupostí do reklamace, až nutně muselo dojít ke změně neuvěřitelně nadstandardních podmínek záruky. Zatímco doposud Philip Morris závady příliš nezkoumal a umožňoval opakovanou výměnu IQOS ve všech případech včetně závad způsobených zákazníkem, od února 2020 se přístup změní.

 

Postup reklamace IQOS v roce 2020

 

Pro registrované uživatele vzniká nový program IQOS Care plus, který částečně zachová možnost výměny zařízení při všech závadách IQOS.

IQOS komunita cestovatelů

Reálné zkušenosti uživatelů IQOS z dalších zemí.

Zákonná záruka

V rámci běžné záruky už nebudou uznány závady způsobené zákazníkem jako ulomená dvířka nabíječky, neodborné zásahy a čištění, vytopení kapalinou a také zlomení zahřívací planžety, vztahovat se bude pouze na prokazatelné závady výrobku vzniklé při výrobě, tedy podobně, jako u každé jiné elektroniky.

 

IQOS Care Plus

Každý registrovaný uživatel, který bude mít své zařízení přiřazené pod svůj účet, bude mít v průběhu dvouleté záruční lhůty k dispozici jednu výměnu při jakékoli závadě pro obě části IQOS (1+1), tedy např. jednou zlomená čepel nahřívače + jednou rozbití nabíječky. Při poruše zařízení se zákazník může rozhodnout, zda využije standardní proces reklamace podle zákona s posouzením závady nebo vyčerpá jeden pokus z IQOS Care plus. 

 

Podle náznaků od IQOS parnerů se zdá, že i v případě druhé závady bude možné obrátit se na infolinku, pokusit se vysvětlit jak k závadě došlo a v oprávněněných případech, které však budou na posouzení výhradně pracovníků IQOS, může dojít i k druhé bezplatné výměně. 

 

Co s rozbitým IQOS? 

Až praxe nám ukáže kompetenci jednotlivých sales expertů v prodejnách a pop-up stáncích rozeznat záruční závady. Zejména zlomená čepel může být předmětem mnoha stížností nespokojených zákazníků, ačkoli je bez diskuze, že jde vždy o mechanickou závadu způsobenou uživatelem, podle reakcí např. na Facebooku ke zlomení dojde poměrně snadno.

 

Postup reklamace se nemění, navštívit můžete buď přímo značkové IQOS prodejny a stánky nebo kontaktovat Centrum zákaznické péče a nechat si přidělit SMS kód pro výměnu v trafikách a některých čerpacích stanicích. 

 

Postup reklamace IQOS v roce 2020

 

Registrace 

Pokud nemáte IQOS registrovaný pod svým účtem, nic se neděje, pracovník infolinky vám ho přiřadí pod váš účet i v případě, že dříve patřil někomu jinému, postupujte podle návodu. Pokud ještě nemáte svůj účet, zaregistrujte se na webu iqos.com, v takovém případě jste ale ještě nevyužili zvýhodněné nabídky nákupu IQOS pro nové užvatele, kterou určitě doporučujeme využít, vždy se hodí mít téměř zdarma záložní zařízení.

Jak koupit IQOS v akci se slevou

Soukromé slovo na závěr

Na závěr si neodpustím osobní komentář. V posledním roce jsem na Facebooku v naší skupině opakovaně varoval před zneužíváním záruky, signály o docházející trpělivosti výrobce s neomaleností zákazníků jsem pozoroval už delší čas. Existují mezi námi experti, kteří mají za sebou i deset zlomených čepelí, výjimkou nejsou ani tací, co čepel na místě před očima obsluhy zlomí, jen aby dostali nový neodřený nahřívač. 

 

Všem výlupkům a chytrákům za většinu slušných uživatelů moc děkuji, opět jste celý svět nenechali na pochybách, jací Češi dokží být, bez studu zneužijeme jakékoli výhody od každého, kdo se k nám chová slušně. Pokud se nepoučíme, ani tohle nemusí být konec, nerad bych jednou jen vzpomínal na vztřícnost PMI, až by zrušil i tuto stále nadstandardní záruku navíc, protože jsme si nedali říct.

Patří do rubriky: IQOS NOVINKY
Upravit

IQFAN magazín Youtube

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.