Sledujte recenze na našem youtube kanálu IQFAN magazín !
  Sledujte recenze na youtube IQFAN !

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 200 Kč s naším slevovým kódem.

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 200 Kč s naším slevovým kódem.

Nové příchutě HEETS, Deep Bronze, Green Zing, Fresh Emerald, Clean Silver, Balance Yellow

Nabídka příchutí HEETS se postupně rozšiřuje, na podzim 2018 se objevují nové varianty s roztodivnými názvy, Japonsko mimo Marlboro Sticks for IQOS rozšiřuje nabídku také o HEETS.

0

Nové varianty HEETS jsou asi nejžhavějším tématem ve všech diskuzích i u nás na Facebooku. Základní nabídka není příliš bohatá a tak bují černý trh s dovozovými ruskými Purple a korejskými Silver, Purple nebo dokonce konkurenčními Fiit. 

Seznam všech příchutí HEETS na světovém trhu

Výrobce si poptávku dobře uvědomuje a postupně rozšiřuje svojí nabíku. Bohužel zatím stále mimo země Evropské unie, kde platí zákaz ochucování cigaret z pochybným důvodem nabádání dětí ke kouření. Směrnice se sice zatím nevztahuje na zahřívaný tabák, ale Philip Morris nechce vyprovokovat změny a narozdíl od konkurenčních NEO Stick pro GLO od BAT se drží zpět. Otázkou je, co se bude dít po roce 2020, kdy přestane platit výjimka i pro mentolovou příchuť. 

 

Nové příchutě přebalené z Japonska

Nabídka náplní pro IQOS se postupně sjednocuje, nejdříve zmizely z Ruska a Ukrajiny Parliament a letošní podzim začíná přeškolování Japonců z Marlboro for IQOS na HEETS. Vymyslet ale nové příchutě, když vše se musí schovávat za mentol, není snadné. Novinky proto z větší části pocházejí z původní nabídky pod novými roztodivnými názvy. Ustupuje se od označení barev, jako první přišly i na náš trh Sienna, původně HEETS Red. Nově se můžete v nabídce překupníků setkat s názvy: 

 

 

HEETS Deep Bronze

Bronze známe z Německa, nově také z Ukrajiny, Deep Bronze je označení pro hnědou shodnou intenzivní tabákovou chuť z Japonska. 

HEETS Clean Silver

Stříbrnou variantu už známe z Koreje, jde o pocitově nejslabší chuť, lehkou jako vánek, která by například u nás určitě neuspěla, neboť Yellow se zde velmi špatně prodává. 

 

HEETS Fresh Emerald

Zbrusu novou japonskou variantou je Fresh Emerald s mentolovou chutí slabší, než jsou běžné Turquoise. Japonci asi radost nemají, protože jde o jediný mentol proti dřívější bohaté nabídce s různými příchutěmi. 

HEETS Balance Yellow

Vyvážená žlutá je variancí na stejnojmenné české žluté, obsahuje nevýraznou stopu citrusů.

HEETS Green Zing

Také Rusko a Ukrajina si polepšily, mimo u překupníků nejoblíbenějších HEETS Purple byly na trh uvedeny také Bronze a nejnovější Green Zing, které najdeme i v korejské nabídce. Zelená odkazuje na mentol, co je Zing se můžeme jen dohadovat. Chuťově rozeznáváme mentol, limetku a tabák, velmi podobný tmavě zeleným japonským Marlboro ale s menší intenzitou. 

 

HEETS Cedar a Gold

Roztodivné názvy pokračují i v Koreji, nově jsou v nabídce HEETS Cedar, cedrové dřevo odkazuje na silně tabákovou chuť podobnou Bronze, HEETS Gold svou intenzitou připomínají Sienna bez příchutě. 

 

A kdy se nových příchutí HEETS dočká Česká republika?

Shánět různé příchutě v naší FB skupině HEETS se stalo sportem pro mnoho nadšených uživatelů IQOS. Díky klesající ceně okolo 120 Kč dokonce mnoho z nich některou variantu kouří trvale. Sám jsem si například oblíbil Green Zing. Ačkoli mám svého prověřeného, nakupování od překupníka mě příliš nebaví a podle reakcí ani většinu z vás. Nezbývá tedy, než zásadně tlačit na infolinku a opakově a stále dokola se dotazovat,  kdy se Philip Morris umoudří a uvede alespoň některé varianty bez příchutě. Ochucených se toiž zřejmě díky strašákům z EU nikdy nedočkáme a ještě se budeme modlit, aby v roce 2020 nevynutili zrušení mentolu. 

Upravit

IQFAN magazín Youtube

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.