Nezávislý web, Philip Morris Products S.A. ho neautorizoval, nepřevzal nad ním záštitu ani ho jinak neschválil.

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.

Nové příchutě HEETS Teak selection a Terra selection v prodeji v Německu, Řecku a Itálii

Philip Morris uvádí od října 2019 do prodeje dvě nové varianty HEETS. První je TEAK Selection s krémově tabákovou chutí, TERRA Selection naznačí sladový nádech. 

0

Philip Morris nezahálí a neustále rozšiřuje nabídku nových variant HEETS. Od října 2019 začíná distribuovat v Německu, Řecku a Ukrajině fialové TERRA SELECTION a světle hnědé TEAK SELECTION. Volba barevných odstínů je poměrně překvapivá, zatímco světle hnědá bude asi mírně kolidovat s tmavě hnědými Bronze, fialová má v podstatě stejný odstín s ruskými borůvkovými Purple Label.

Seznam všech příchutí HEETS, jaké existují varianty v roce 2020

 

Jakou chuť mají HEETS Terra Selection 

PMI nás už několikrát překvapilo barvitým popisem chutí HEETS a nezklamal ani tentokrát, Terra Selection jsou podle něj z celozrnné a pražené tabákové směsi s robustním, dokonale vyváženým a vyzrálým aroma.

 

Nám chutnají jako čistý, vyvážený tabák, intenzitou bychom je zařadili mezi Sienna a Bronze. Během ochutnávky, kterou jsme nabídli některým uživatelům se zdá, že si je zřejmě oblíbí ti, kterým vyhovují výrazné chutě, ale Bronze jsou pro ně příliš doutníčkové. 

 

Jakou chuť mají HEETS Teak Selection

Odvážné popisy chuti jednotlivých variant pokračují, intenzivní Teak Selection je podle PMI vyváženou směsí pečeného tabáku se smetanovou notou a rafinovaným ořechovým aroma.

Podle nás svou intenzitou nepřekonávají Sienna a  v příjemné chuti tabáku pocítíte opravdu jemnou krémovitost. Z obou novinek se uživatelům, kterým jsme nabídli ochutnání, líbily nejvíce. 

 

Kolik stojí a kde koupit Terra a Teak Selection

Obě varianty HEETS už jsou v prodeji na německém eshopu a značkových prodejnách za běžnou cenu 6 €. Podle prodejců jde o limitovanou nabídku, v budoucnu uvidíme, co to znamená. Prodej byl také zahájen v Řecku za 4 €. Koncem roku 2019 se Teak Selection objevily také v Itálii. 

Patří do rubriky: Novinky
Upravit

IQOSmag Youtube

Mohlo by vás zajímat

Novinky

Vláda chce opět zdražovat zahřívaný tabák až o 15 Kč na krabičku, cigarety přitom zdraží minimálně

0

Ministrině financí Alena Schillerová se pokusila přes poslance Jana Volného (ANO) protlačit do projednávání daňového balíčku pro příští rok zvýšení spotřební daně na zahřívaný tabák o nehorázných 79%, tedy cca 15 Kč na krabičku, přitom cigarety by nadále podléhaly jen dříve schválenému zvýšení o 5% ročně. 

comments powered by Disqus